• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: onoto vypadá na 2D jakože přísně, ale je to všecko takové táhlé, žádné stojky. UAE nikoho z GC nenechá ujet, možná nakonec ujedou domestici. a počkají pod závěrečným kopcem. jako trhat trenky v celkovém se dá i když nejsi na čele závodu. Za mně únik to dnes jistí..a bude velký.
    RICK
    RICK --- ---
    tak kdo se z druhé desítky bude chtít posunout do první? Bardet, Zana, Pozzovivo.. dneska těžké, koho si vybrat v PCS Game :-D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Klasikářská etapa, kde na nějakých 100 km je 3000 výškových metrů? Fakt?
    Tohle bude ideální etapa pro někoho na GC, kdo se bude cítit, zkusit najet čas. Ne všem sedí den volna, a na 20 km se toho dá hodně ztratit, když se pojede ostře a nesedne to. Takže můj odhad je, že Tadej pojede jako vždy, zbytek mu tam bude vlát, a někdo ztratí. Jen doufám, že ne Hirt.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN:Pogísovi to je řekl bych jedno:DD
    tak Aláč se letos snaží a za mě by si to zasloužil! ale takovdej Baudin, Bagioli by taky dneska mohli
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    je to taková rovinatější etapa..Ten poslední kopec má skoro 20 km..je takový táhlejší..Klasikářská etapa...něco na schachmana (kdyby nedomestikoval). Určitě bude velký únik a dneska se sjíždět nebude..je potřeba odpočívat. Proč by se tadej honil za sekundama. Profil by mohl svědčit chavesovi. Možná i nairo to zkusí.

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    COCOBRYCE: blbost, to zas není takový kopec..není prudky, je pozvolny..možná aláč to bude chtít zkusit..co myslíš ?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: nevim nevim, končí to do kopce, aby si Pogi nechtěl po dni volna zpravit náladu a trochu si zazávodit :DDD
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak co dneska..Narvaez únik ?
    DUKED
    DUKED --- ---
    V rozhovoru rikal, ze se mu nad ocekavani povedl prvni tyden. Dvojita Kolumbie asi pomaha
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Jo, přesně tohle jsem chtěl napsat. A jestli je tohle jako obvykle na GT špatný první týden, tak se těším na ten třetí.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    vždycky říká že bývá nejlepší v třetím týdnu... Zase může být výhoda když nebude v top10 že ho nechají ujet v horách a může zkusit vyhrát etapu
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Je. Na druhou stranu, visel tam za oci uz 6km pred cilem
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Škoda že to neuvisel, ale to není úplně kopec pro něj.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hirtak super, 23s chytl akorat
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jestli jste neviděli včerejší dojezd v Maďarsku, dejte si to. Taky moc pěkné závodění, a hlavně, co tam předvedl Vacek pro Nyse, moc dobrý výkon.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Bora jede strasnou kudlu. Hirtaku, drz se
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Nairo mi dnes asi moc bodů do vela neudělá.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SUMAC: dneska je videt- že chce mít klid do třetího týdne
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Není lepší tréning na tour než si vobjet giro v růžovém. Pomáhá telesne i dusevne
    CUKI
    CUKI --- ---
    koukám že Pogi si může v průběhu dalších etap dolet po cestě pro zmrzlinu :-) 2:36 a kopečky teprve začnou :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam