• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RICK
    RICK --- ---
    COCOBRYCE: tvl to je zas katastrofa pro Vismu :-(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak Cian je údajně nemocnej...https://cyclinguptodate.com/cycling/cian-uijtdebroeks-ill-and-losing-time-at-giro-summit-finish-i-hope-it-wont-get-worse?twit=29
    DUKED
    DUKED --- ---
    JAZ: Nevim, myslim, ze Stelvio mohlo na zacatku po dni volna udelat slusnou paseku. A 250 vyskovych neni uplne malo. Kdovi, jak to cele bude i na Umbrailu, pocasi nevypada uplne dobre
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ja taky a zatim to jde v celku :) ale nasazel jsem to tam za minutu ty lidi, nebyl cas letos :) takze jsem velky vysledek necekal.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: nemyslím že dva spurteri jsou blbost, celkovej leader má dva a většina overal top 10 taky. Rozdíl dělají lidi jako právě Baudin...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    někdy mě ty nadpisy článků baví víc než samotný článek
    'No attack, no party' – Tadej Pogačar chooses diplomacy at Giro d'Italia
    'No attack, no party' – Tadej Pogačar chooses diplomacy at Giro d'Italia | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/no-attack-no-party-tadej-pogacar-chooses-diplomacy-at-giro-ditalia/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA:tak ještě není konec:)
    jsem taky párkrát zkoušel, respekive postavit to na win v etapě, ale to m i nikdy nevyšlo, ani jsem se tomu nikdy moc nepřiblížil
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: no já šel po dvou spurterech a tomu jsem všechno přizpůsobil nakonec to asi byla blbá strategie.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    :DDD
    ‘We need to share a piece of pie’ – Tadej Pogačar takes back seat on Giro d’Italia summit finish
    ‘We need to share a piece of pie’ – Tadej Pogačar takes back seat on Giro d’Italia summit finish | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/we-need-to-share-a-piece-of-pie-tadej-pogacar-takes-back-seat-on-giro-ditalia-summit-finish
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: Martinez - zbyly body pokud si pamatuju:) apotřeboval jsem dalšího GC jezdce
    Storer - vyhlásil útok na vrcharský dres ještě před Girem
    Ganna - na časovky a win / únik v etapě
    Schefield - jako Ganna
    Milan - jasný čiklamíno
    Baudin - měl super formu a dost dobrý výsledky, úplně se mi z loňska vybavil Gall a Healy
    Bais - Ital z polti na Giru - někoho takovýho musíš mít, ale zatím nic moc :)
    Tiberi - ještě jsem myslel na Zanu nebo Ciana kvůli bílému dresu - zase myslím že rozhodnul počet bodů a někdo z mých oblíbených komentátorů / novinářů na něj sázel
    Pogi.....když se po něm jmenuje i náš / můj hafan - nebyla jiná možnost
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: jako třeba Martinez po tom co vlastně nebyl vidět dva měsíce po tom co vzdal Tirreno kvůli bolesti v koleni to byl dost risk
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: poklona, děkovníček, jednou to pěkně klaplo, ale tak zas Win tam ještě nepadnul a do konce daleko :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: ten Baudin za 4 body byl teda pěknej kauf.
    Máš to pěkný
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Gesink má taky nulu koukám.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: ten najel pár bodů než se rozbil.
    Woods skončil s nulou toho někdo má.

    Taky Jakobsen se 4 body pobavil
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: letos ne , ale i tak jsem se propadnul na 20. overal :DDD
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: To proklikej a uvidis, ale sorcha rikal dunbara mozna
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    A propo, máte někdo ve velo teamu nulatora.? Tedy jezdce s počtem bodů 0?
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Ve velogames mam Tratnika a Bardeta, takze to samozrejme vyhral ten treti...
    JAZ
    JAZ --- ---
    DUKED: no vidíš, a tak ještě jednou opakuju, že se tam stane takhle na začátku etapy velký prd, a je úplně jedno, jestli by vyjeli až nahoru na Stelvio, nebo jestli to sedlo přejedou o pár zatáček níž na Umbrailu. Vytvoří se tam klasický únik, ale nikdo na GC není takový debil, aby zaútočil před 120 km dlouhým sjezdem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam