• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    COCOBRYCE: Já tam vidim etapu s dojezdem na kopec:) Jako super, akorát bude muset stejně zas makat na mladýho Nyse, kterej vede..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Vacek z Treku včera 5. v časovce v Norsku!!!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: třeba už se ozvali......tam už můžou být nějaký zákulisní dohody.
    Ctf victorious se nabízí jako další krok
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Sumpik další výhra v ITT a 30 uci bodu. A porad nemá smlouvu,.. možná čeká až se ozve UAE gen Z
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Ten Milan byl fakt hodne zavreny a i presto 2. misto, kloboucek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    To byl dobrej zmatek tohleto. Ale stejně se z toho vyloupli nejlepší spurteři i když ještě dvě stě metrů před cílem byli všichni zavření daleko vzadu
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    LOL:D
    UAE transfer strategy: try to sign all of the riders who have beaten Pogačar this year.
    Best way of killing the competition: buy them
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    wouw! :)
    No power meter, no gloves, no fear – Georg Steinhauser solos to Giro d’Italia stage win on debut
    "Poprvé jsem měřič výkonu nepoužil v královské etapě, protože mi v DS řekli, že kolo bude o 200 gramů lehčí, a já si řekl 'dobře, měřič výkonu opravdu nepotřebuji, musíš se řídit pocitem'. A dnes jsem to udělal stejně a líbí se mi to."
    No power meter, no gloves, no fear – Georg Steinhauser solos to Giro d’Italia stage win on debut | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/no-power-meter-no-gloves-no-fear-georg-steinhauser-solos-to-giro-ditalia-stage-win-on-debut
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ne, na Vueltu ne, dal najevo Pogačar. Vingegaard posílá pozdravy z Mallorky - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/giro-tadej-pogacar-versus-jonas-vingegaard.A240522_230346_cyklistika_tm2
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: jj, njn:(((
    :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: ti první tři mají všichni Narvaeze. Ten byl nakonec největší Kauf z těch čtyř, šestibodových univerzalů, už najel 815 bodů.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: mě sráží M.Bais se 4b :(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: 405b...
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: koukam, ze jsi devatej, peknej vyber :) kolik ztracis na prvniho? :) a kdo tam dela ten rozdil? :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: uvisel to solidně a upevnil 10 a posunul se blíž k 9
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: tak devatej s Arensmanem a Majkou
    ROMI
    ROMI --- ---
    jakej byl Hirt?
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: Tyve, Ullrich zas vyhraje etapu :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak asi to zvladne uz Steinhauser
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam