• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: škoda že se nedá hledat zpětně ve velogames jen minulý rok kde byl nejlepší výsledek 1633. místo.

    kdysi to tu i někdo vyhrál, ale to bylo nějaký Katalánsko nebo něco takovýho ne Grand Tour.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: tak v tom případě můžu s pokorou prohlásit: jsem nejlepší, díky moc, vážne jsem to nečekal, debilní Narvaéz, mít ho místo Shefielda, tak jsem to asi vyhrál, ale to je kdyby :DDD
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: já myslím že jo
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: jo tohodle jsem zapoměl vyzdvihnout!!! Pelayo Sánchez! :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: netuším
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: Porad nejlepsi vysledek, co tu kdy kdo mel ne? 🙂
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: tam musíš vždycky posuzovat co se stalo. Těžko hodnotit tým co všichni jeho lídři z různých důvodů odpadnou ještě před půlkou, s tím ten tým těžko něco nadělá.

    Jinak UAE samozřejmě top, to bylo celé perfektně zvládnuté. Ono se řekne že je to před Girem jasné, ale jsou to tři týdny závodů a může se stát cokoliv. Přišlo mi že ani nepřipustili aby musel Pogačar za celé Giro šlápnout do pedálů o jednu otočku víc než by on sám chtěl.

    Pak jde o potenciál:
    Lidl-trek perfektně zvládnuté dojezdy. I když tam bylo těch spurterů fakt hodně vždycky tomu vládli.
    Naopak QS tam nechávali Merliera často samotného, Merlier tam byl nejlepší spurter a bylo to jasně vidět v momentě kdy se jim ho tam vzácně podařilo udržet vepředu.
    Přehodit Merliera do Lidlu a Milana do QS tak má Merlier devět výher.

    Takže za mě se teda dá těžko dát Lidl a QS na stejnou úroveň. Lidl z toho co měl vytřískal víc.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: a ještě jestli dvě vyhraný etapy, růžovej dres a top 3 je průměr, tak pak už se nedivím názorům, že letošní Giro bylo nudný...ale tak zase co hlava, to názor :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: propadák DSM!!! Jakobsen 0 a Bardet je v top 10 trochu omylem + Israel, Jayco, FDJ - vůbec o nich nevím
    Decathlon pokračvaní v super sezoně
    Cofidids propadák? vždyť mají vyhranou etapu, 1.vítězství sezony!:)
    Visma? - to samý, vyhraná etapa a přišli o půl týmu, tomu bych propadák neříkal
    +++Pelizari!!! :) vůbec Polti a Bardiani mě dost bavili
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: díky díky, ale tak nakonec 18. flek:/ Narvaez byl ten rozdil:)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    KEIKIN: nejvetsi jump ve vykonoti Decathlon. super giro pro ne
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak jak hodnotíte celé giro ? Uae-quick-bora-trek úspěch...ineos-movi průměr...a propadák visma-cofi-fdj
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: tak gratulace, peknej vysledek ve Velo :)
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Když vidím tyhle high-five na kole, vždy si vzpomenu na chudáka dobrovolníka, co podával bidony na občerstvovačce, nějak se nezadařilo a cyklista mu zlomil natřikrát ruku... :(
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tak Merlier nakonec, Quickstep dost uspesne Giro
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hirt, osmý muž Gira: Příjemný pocit. Pomohl mi Arensman, jel jako motorka - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jan-hirt-rozhovor-giro.A240525_181748_cyklistika_tm2
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Bittner prave druhy v Norsku. zase o chlup utekla prvni profi vyhra
    DUKED
    DUKED --- ---
    DUKED: Dobre jsem to trefil, Hirt 8. misto. Prvni Cech, ktery ma dve umisteni v top10 na Giru
    CUKI
    CUKI --- ---
    DUKED: Bylo jasný dopředu že to vyhraje, ale tohle není boj o první místo, ale on ostatní neskutečně odrovnal. 6. etap vyhrál a většinou fakt o dost. To se jen tak nevidí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam