• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PULKA
    PULKA --- ---
    PAN_SPRCHA: Se nejak nemuzu rozhodnout, jedtli na GC nebo na nejaky dilci vyhry, vsichni jsou hrozne drahy :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: to když nás bude alespoň tak 7 za pade
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: jsem tam. ještě pošli do zprávy číslo účtu, kam poslat pricemoney
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Alpecin, nádhera

    BATY
    BATY --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    to uz se zacina kua? :) to abych vybral poradne :) Jak na tom bude Vinnegard? :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    RICK: no aspon Sepp nespadne a muze obhajit Vueltu. ale Lemmen jako nahrada to je jako chtit nahradit F-35 nejakum L-39.
    RICK
    RICK --- ---
    Sepp Kuss has not recovered sufficiently from Covid and will not start in Le Tour de France. Bart Lemmen is his replacement. Get well soon, Sepp! 🍀
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: smazano, zapomnel jsem
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: to je nová?

    pořád funguje ta z gira, tam je pak i hodnocení triplecrown atd.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jinak jedeme

    VELOGAME 2024 by Velogames Fantasy Cycling | Velogames Fantasy Cycling |
    https://www.velogames.com/

    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: aha, pěkně, tak aspoň 1 Čech
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    lol Hirt jede tour! Remco urcite zase nekde vybouchne tak mozna bude mit volnou ruku jit si pro nejakou etapu!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: Lapeira bude na Tour a myslim ze to tam celkem provetra. to samy snad Aranburu a mozna i Quinn. tech sampionu tam letos bude hodne.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: ne nakonec to k večeru zachránili DeLie,Bettiol a Groenewegen
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Přidal,Kubiš,Hajek,Rafferty,Brenner,Lapeira,Aranburu,Quinn,Gate,Osorio. To ty národní dresy ve WT závodech moc vpředu neuvidíme

    Dědci Costa a Woods akorát z těch známějších
    RICK
    RICK --- ---
    Čím víc bolesti, tím víc radosti. Brutální krása profesionální cyklistiky na fotkách - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/foto/umeni-trpet-fotograf-zachytil-brutalni-krasu-silnicni-cyklis/r~0489fa802d8311ef80bfac1f6b220ee8/
    PULKA
    PULKA --- ---
    JONAS3: zjevně, teď na mne vyskočilo "ON JULY 22ND THE EUROSPORT STREAMING SERVICE WILL CLOSE. MAX IS NOW THE NEW STREAMING HOME FOR EUROSPORT" jenom mám takovej dojem, že to znamená, že nebudu sledovat cyklistiku mimo čtsport online, protože tohle mne úplně, urgh :(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To už mě fakt donutí si pořídit buď kabelovku nebo MAX... Ale to manželka a všechny děti úplně zblbnou, pokud to nechám volně přístupné. Fůůů.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    RICK: všude to čtu, zatím mi nic nepřišlo, GCN konec, Eurosport konec...taky končím:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam