• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    HUGH_BOYLAN: šup sem s tím :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DIOM: Paleček beru zpět, je to tuctová nuda. To nasypu za odpoledne v DAW taky a možná to bude lepší. Že bych se hecnul a udělal vám TdF track? :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    nejen Kraftwerk se inspirovali TdF ..pro dnešek jedna hodně aktuální a tématická :)

    Galibier
    https://www.youtube.com/watch?v=ZoMiyZwQnmA
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jsem dneska zvědavý na Štybara.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: Souhlas. Jestli by do budoucna chtěl takhle jako pundit dělat pro ČT, věřím tomu, že půl roku pod vedením nějakého odborníka by mu prospělo v té artikulaci. Jak říkám, já ho mám moc rád jako závodníka, takže jde o subjektivní názor, ale kdyby v téhle kariéře chtěl pokračovat, fandím mu. Prostě tomu sportu rozumí a dramaturgie ho dobře vybrala na tu spurterskou etapu, což je jeho doména.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Col du Galibier dneska. To se těším.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: slovenština by nevadila ale ta práce s hlasem se musí nacvičit
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: Já ho vnímal jako klasického pundita a líbilo se mi to. Díky tomu, že jsem asi 5 let bydlel na bytě z vychoďnárama z Prešova, jsem mu rozuměl dobře. Ale chápu, že práce s mikrofonem není jeho doména. Trochu víc artikulace by neuškodila a semtam do toho kašlal, pofrkával a jednou si snad dokonce říhl.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: ale musí se naučit mluvit.... přišlo mi že jako by se různě vzdaloval a přibližoval mikrofonu, kusy vět mu nebyly rozumět ......
    ROMI
    ROMI --- ---
    Jako znel jednoduseji v ty bedne, hur se rozumelo ty jeho slovenstine a dikci hlasu, ale za me dobry. Klidne at ho zvou casteji. A zabavnejsi nez komentator, mel se s nim vsadit, orohrali by oba 🙂
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Le Tour Dispatch: Stage 3
    Le Tour Dispatch: Stage 3
    https://writebikerepeat.com/le-tour-dispatch-stage-3/?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: Jílek tvrdí 50:)
    COCOBRYCE: tak ty aero brejle Groenewegovi UCI zakázala ještě během v závodu, v cíli už měl jiný:DDD
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jsem si Sagana pustil ještě večer k rotopedu a jsem si ho musel dát nahlas, abych mu rozumněl. něco jako v devadesátkách, když si člověk přehrával stokrát kopírovanou kazetu.
    jestli bude chtít komentovat, tak bude muset projít drilem.
    obsahově to bylo tuze zajímavé, že se člověk dostal do zákulisí, jak co probíhalo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: Sagan je legenda, ale ta tím mikrofonem mu to moc nešlo.....ale to holt někomu sedne a někomu ne.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    add komentátoři: za mě nejlepší Andrle, má smysl pro humor, je to sportovní ředitel World Tour teamu, takže umí mluvit pěkně k věci a hlavně okamžitě vidí co se v balíku děje a umí to hned okomentovat, popsat proč se to tak děje atd. Narozdíl od ostatních co tam blouzní otomnjake to bylo zamlada nebo něco mimo mísu a v závodě už je to úplně jinak, to mě irituje :-)

    A pokud člověk dokáže odfiltrovat slovo "POKAVAĎ" tak i Franta Raboň super. Po profesionální stránce fakt zajímavé.

    No a pak je tu Bejk. Tolik piv nestihnu vypít aby mi to přišlo vtipné nebo zajímavé .)))

    Sagana jsem neslyšel a je to můj nejoblíbenější cyklista, hodně by mě zajímaly retrospektivní vzpomínky na situace a závody co znám nazpaměť, ale nevím to pozadí. Ale na druhou stranu si s klidem dokážu přiznat že je to jednoduchý člověk skoro až hloupý, co se týče vyjadřování a nějaké společenské "etikety". Protože některé jeho výstupy, nad tím opravdu zůstává rozum stát. Ale ze sportovního hlediska ho cením maximálně. Nejenom že je to Šampion, ale jeho práce na Tour pro Romana jak tam táhl v horské etapě únik snad 50km v zeleném dresu, nebo zrovna včera jsem slyšel rozhovor s Kolářem co mu dělal domestika, který předvedl legendární výkon v Doha když dovezl pohromadě tu čelní skupina na spurta, tak říkal jak mu Sagan před cílem říká, že vidí jak se cítí dobře a ať to klidně zkusí a jede na sebe. To je prostě sportovní charakter a moc takových Šampionů není. Navíc jako obhajující mistr světa.
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: Styby bude zitra 😉
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Carapaz skáče do žlutýho, udělal to Pogy schválně?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jinak já jsem zatím sportovně pobaven velmi. Snad si v tom hromadném pádu nepřivodil někdo z favoritů zranění.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zítra přijde první peklo, tam se bude IMHO trochu trhat GC.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zatím TdF plná příběhů a překvapení, jen tak dál až do konce!!!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ONDRAT: Štyby by byl bomba, ale našli by se další, novináři - MAcek, máme rozhodčí UCI road/ CX -nějaká ženská nepamatuju si jméno, borci co dělaj cyklopodkast, nevím mechanici etc...dramaturgie, produkce pokulhává, další bude určitě i rozpočet, ale určitě by to šlo dělat lépe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam