• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DIOM
    DIOM --- ---
    imo to Jonas zatim vzdycky vyhral tak, ze na Poga vlitlo cely Visma se dvema leadry a Kussem v nejlepsi forme. A jednou zajel Jonas neskutecnou casovku, kdy to mel snad nauceny z pameti. Letos to bude asi jinak.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Safra, nevíte někdo, jak stáhnout na lokální disk alespoň v audio verzi tu třetí etapu na ČT? Potřebuji nějaké hlášky do Sagan songu.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Ok, říkal bych tomu taktická vyzrálost.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONDRAT: Nevím, jak to jinak nazvat. Možná to mate, ale líbí se mi jeho nenápadný styl. A pak šup, dupačka a ujedu ti 2 m za sekundu, pápá.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: To nevím teda jestli vyhrál někdy nějak mimochodem. Vždycky se sebejistě držel, vždy byl na správném místě a potvrdil to silným třetím týdnem, vítezstvím na vysoké kopce a super časovkama.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    EDIT

    Jenom si myslím, že si někde Jonas nasyslí 2 minuty náskok. Jak on to nenápadně umí. Vyhrát prostě GC jen tak mimochodem. Dneska jel opatrně. Pog to strašně hrotil u toho sjezdu, chvílemi jsem se bál, že se zabije.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ta nepředvídatelnost na tom je stejně nejlepší:)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: Může být, neříkám, že Jonas je časovkář.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Pogačar ztrati umí, ale pouze na jednoho jezdce, který zajede totální strop. Může to být Remco, může to být Jonas, ale za tři dny se to určitě nestane.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Jonas ztrati nejvic v casovce letos z tech tri :) Pog se zlepsil a nebude daleko za Remcem si myslim
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CUKI: Pog taky umí na časovkách hodně ztratit. 33,7 km je hodně. A závodit s hodinkama je prostě oser, který umí možná Ganna. :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CUKI: Jop, poslední etapa snad bude ten moment, kdy si to rozdají na férovku, kdo má víc v nohách. Jinak jsou oba strašné bestie v kopcích. :) V nejlepším smyslu slova.
    CUKI
    CUKI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Stáhne ale Pog je dlouhodobě na tom lépe. Minulá tour byla jeho "slabší"

    Ty časovky (minimálně tu první) ale Pog neovládne. Super ale že poslední etapa nebude nuda.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: jj stejně tak může i Jonas, vzpomeňte na loňskou Tour
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jako 4. etapa, máme sice napovězeno, ale stále je to otevřené a může se stát cokoliv!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: Ona je dost dělaná "jemu na míru", takže to bude zajímavé. Čuju letos hodně zábavy ještě.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: jsem zvedav kolik stahne v ty casovce Remco
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nádhera. Byl jsem na kávě u kamaráda, který to vůbec nezná a ukecal ho ke sledování závěru, takže jsem se tam zasekl.

    Pog to dobře urval, ale IMHO to hned při první příležitosti někde Jonas stáhne.

    Remco jel taky skvěle.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: letos nemyslim, se projevi ten vypadek, mozna Remco bude vetsi souper nakonec
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SUMAC: (což je klidně možný,že udělá)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam