• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: no....
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Tak už to funi a Jumbo to zkouší na vrchare z UAE
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: tak ted Anderle rika, ze uz to zacina na 18km/h kdy to muze delit peloton
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Opravdu ne? :D Myslím, že ano

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nicméně musím uznat, že jak jsem vzal letos ČT na milost, tak jsem kromě debilních reklam spokojený divák. Zvedli tu úroveň a jsou velmi zábavní občas. Srovnávám to s pětiletou pauzou, kdy jsem koukal jenom na Eurosport s GCN lads.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    LOL. "Pořiď si brejle."
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Pedersen vypadá po tom pádu relativně v pohodě, byl teď třetí, jestli jsem dobře koukal. Girmay dobře, Jaspera nemám rád, protože vypadá jako mladý Elon Musk.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: to je jak když si na San Luca vyšlápnul pro ten bidon a hned ta panika, že za to bere:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Nedlouho po startu placaté páté etapy Tour do Saint-Vulbas se Tadej Pogačar vytáhl na špici pelotonu a lehce navýšil tempo. Když se tato informace roznesla přes vysílačky k jezdcům dalších týmů šlapajících v balíku, jeden z cyklistů Ineosu se nevěřícně ptal svých sportovních ředitelů: „Co to říkáte? Pogačar útočí?“
    Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tadej-pogacar-na-tour.A240704_094014_cyklistika_tm2
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Aspoň stromy se vůbec nehnou skoro. Uvidíme, co na nějakých pláních. Sám to znám z Hané, na těch velkých rovinách když fouká, tak jedeš a ve skutečnosti stojíš. A když fouká z boku, tak je to fakt Terezín.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Terezín zatím nepozoruju, nefouká moc.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    OT lol:DD
    Připomeňme si první zmínku o krádeži bicyklu, konkrétně ve znění: Cyril a Metoděj přišly o kolo roku 863
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: na to je moc málo vítr. 16 km/h fakt nerozloží peloton. Nárazy vyšší ale to je vždycky. Terezíny jsou tak 25, spíš 30 v základu.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: bunny hop jak hovado, zachránil oba dva, dobrej byl ten rozhovor s nim: viděl jsem Madse...nemohl jsem brzdit...ruce jsem měl správně na řídítkách... tak jsem ho zkusil přeskořčt -
    x.com
    https://x.com/Eurosport_FR/status/1808538112735215657
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: oni jen srovnali ty trojúhelníky na nájezdu výjezdu a tím vlastně odstranili to úzké místo pro peloton. Neasfaltovali střed kruháče.


    IMG-20240704-111059
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: doufám:)
    JONAS3: DSM s emusí udržet, mám na ně nějakou slabost:) Uno - X jedou jak namazanej řetěz!
    HUGH_BOYLAN: dneska by to mohlo být napínavý ECHELONS :DDD
    PAN_SPRCHA: terezíny :) aspoň to někteří předpovídají

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak pokud ho nevyasfaltují, jako včera ty kruháče na posledních pár km. To jsem teda čuměl.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: jojo, ten kruháč 600m před cílem je jediný zajímavý místo celý etapy.

    tour-de-france-2024-stage-6-final-km-777750e12a
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam