• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: tak v jednom podcastu už řešili plastické operace jezdců:DDD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    další hlášky který lítají, tentokrát okolo dresů na časovku
    žlutý je ( páč ti ho dává ASO TdF a né tým ) o 90 - 180s pomalejší, než Poggyho originál
    Remco má zase bílej
    Visma podobný problém, páč má na Tour jiný dresy
    a teď si to zapracujte do svý dnešní analýzy jak je libo:))))
    co se člověk nedočte:D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: To je už šílené. Z mých fyzikálních znalostí aerodynamiky by museli mít obličeje jak náběžná hrana křídla letounu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ale mimo soutěž tipuju Remca.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Časovka je AFAIK čistě o hlavě. Prostě vědět, kde a jak moc zabrat. Samozřejmě mají ti GC kandidáti na konci výhodu, že vědí, jak odjeli vyložení časovkáři a můžou tomu uzpůsobit přístup. Je tam dnes takový kopeček, kde se podle mě bude rozhodovat. Každopádně bych dnes nevsadil na nikoho, vůbec netuším, jak to bude, klidně třeba nastane nějaké překvapení, že se někdo zblázní a nechá tam čtvery nohy a patery plíce. A vyhraje to.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: hlava, ggod wibe je taky potřeba, a když dáš všechny tyhle maličkosti ( vysílačka na břiše místo na zádech ) ve spravný čas a správně dohromady...:)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE: kombinéza, aero flašky, ponožky atd.... A stejně jede s "obyčejnýma" hodinkama Richard Mille co akorát ukazujou čas za 4,5milionu Kč :-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ad Visma ještě, možná jim víc než Kuss chybí charakterově Rogla - přeci jen má nějakej závodní instinkt, což podle mě Jonas nemá vůbec, a teď je celý rozhodování jenom na něm

    jdu si dát ledovou sprchu, záčínám zase bejt chytrej:DD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: asi by chtěli, tak byli na to s Roglou zvyklý, ale dle formy zbytku týmu si to moc nemůžou dovolit, ůdajně nečekali, že Jorgenson bude poslední domestik pro Jonase - nevim teda co čekali, ale...
    navíc když z nich všech vlastni manažer nebo DS nebo kdo to byl, udělal vlastně jezdce druhý kategorie prohlášením, že když nemají Kusse tak je to v prdeli, asi motivaci pro lepší výkon moc nedá
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: je to moje osobní predikce, která vychází z přehršle dalších predikcí, a informací co se sanžím hltat, což je někdy na škodu, jak už se nedávno ukázalo:)
    kdo ví jak to bude!:D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: už nevědí co by pro zlepšení / vítězství udělali, teď poslouchám LPCR podcast a jestli jsem správně rozuměl, tak tak řešili, jestli budou jezdci chodit kvůli aerodynamice na plastiku:DDD
    jinak další Cavova vychytávka byla vysílačka přidělaná na břiše místo na zádech
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Díky za vhled.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Tak to jsem v pohodě, moje cykloštulpny jsou o dost levnější.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    malá perlička, Cavovi aero ponožky stojí 1000e :DDD
    Mark Cavendish's £1,000 socks the tip of the iceberg in quest for 35th Tour de France stage win | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/mark-cavendishs-pound1000-socks-are-the-tip-of-the-iceberg-in-his-quest-for-35th-tour-de-france-stage-win/?lrh=5a4ff73a91b8b0305a13ad99963a312cc99ca878a7868b64fd6bc544c0ddd483

    a Gronewegenův nos 350e
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: Pog dneska určitě šetřit nebude, chluběj se novým časovkářským speciálem, budou chtít ukázat jak to letí, stejně tak Ayuso i Almeida pojedou full gas
    jinak adepty na vítězství vidím dva, Pogyho a hlavně Remca
    Remco
    Pogy +20
    Ayuso +37
    Rogla +45
    Almeida +50
    Kung ani Bisseger si dneska moc neškrtnou, sorry :)
    co se týká Jonase nevím, Visma i on mlží a kecaj tak, že už se v tom ztrácím, tvrdí, že neměli čas Jonase na kozu po to pádu posadit, což v překladu může znamenat, že nic jinýho netrénoval:DDD
    něco mi ale říká, že to bude Jonasův černý den
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN:
    1.Tadej
    2.Remco
    Pak dlouho dlouho nic
    Pak bude zajímavý
    -Ayuso ukáže jestli UAE pojede i na bílej časovku do top 5 zajet určitě umí
    -Jonas je úplná loterie
    -VWA jestli pořád umí zabrat, před pár lety by ten profil byl přesně jeho
    -Rogla má na pódium, uvidíme
    -kung,Bettiol,bisseger,Armirail,Warenskjold můžou pokud bude nějaký lepší počasí než ti topGC taky překvapit

    Zítra se etapa krátký kopce, nahoru dolů.......asi se budou ostatní domestici šetřit jinak i Almeida,Jorgenson,Campenaerts,Politt,Lampaert,Oliveira by asi uměli bojovat o top10, ale patrně do toho nedají všechno.
    U Jorgensona bude zajímavý jestli chce Jumbo ještě vůbec hrát dvě karty když má UAE plnou ruku es
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SUMAC: U toho Rogly si nejsem jistý výkonnostní formou, myslíš, že to bude chtít hrotit? Pog asi taky bude šetřit síly, i když ITT umí. Küng mě taky napadl, že by mohl dostat, jak říkáš zelenou a šel do toho na plno.

    Uvidíme, kdo vsadí ve studiu 50€ na koho. :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: Remco mozna Rogla. Bisseger s Kungem taky pojedou na plno. zbytek TT chlapu se asi bude setrit pac nedostanou zelenou bojovat o top 10 imho
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Kdo je vlastně dneska favorit, když nejede Ganna? Remco? Nějak nevím, kdo jiný by to dnes mohl urvat, ale rád se nechám poučit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam