• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: Odstoupil?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: jo bez Madse je ten můj tým teď v háji. Škoda, měl jsem dobrý start.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: jeden z výkladů je, že 1min za ním byl další jezdec, že ho to mohlo ohrozit a na tom něco asi je, proto taky dostal jenom 200, ale za mě zbytečný, inu UCI...

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Mads out of TdF! fuck!!! Fantasy is dead:)
    PAN_SPRCHA: taky možnost, Alpcin, Intermarche, Lotto to budou hlídat, ale Trek je bez motivace a ten dle mě v těchto situacích tahá nejvíc a nejlíp
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tak jsem se díval na předpověď pro ten region severně od Dijonu a zas tak horko nebude. Odpoledne vítr kolem 20 ms-1.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Uvidíme, je to dneska hodně otevřené a bude otázka, jak moc si GC týmy budou případný únik držet tzv. na dojezd v konci. A má být sice vítr, ale dost vedro, co jsem se teď díval. Takže zas budou ledíky za krk.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Já to přeju Betiolovi, fornu má a včera se šetřil.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE:
    HUGH_BOYLAN: pořád nikdo ze spurterských týmů není výrazně oslabený. Měli by si to pohlídat
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Zrovna jsem nad tím přemýšlel. Klidně by mohl dneska vyhrát únik, když budou makat, určitě někdo půjde po bodech za ty malé kopečky, kterých je tam dnes dost. Otázka, kdo v tom úniku bude chtít makat, pokud vůbec nějaký bude. Já bych si virtuálně vsadil na Corta.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: To jsou fakt blbci. :( Bernard si vlastně užil možná nejhezčí chvilku kariéry a UCI ho za to potrestá.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ajak to vidíte dneska? rovina, ale má opět foukat cca 21-27km/h, posledních 23km je proti větru
    únik nebo hromadný sprint?
    mým favoritem je únik, i když protivítr může únik zlikvidovat, ale tou dobou už to bude roztrhaný a výhra LaPeiry!:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jedinej kdo tu ničí image sportuje UCI!!!
    to je fakt banda kreténů!!!
    UCI fines Julien Bernard for stopping on home roads to kiss wife, wave to fans on 'perfect day' in Tour de France time trial
    UCI fines Julien Bernard for stopping on home roads to kiss wife, wave to fans on 'perfect day' in Tour de France time trial | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/uci-fines-julien-bernard-for-stopping-on-home-roads-to-kiss-wife-wave-to-fans-on-perfect-day-in-tour-de-france-time-trial/

    další pokutu 600CHF + -xy UCI bodů dostal Vaquelain za strčení Mohoriče ramenem v 6. etapě - ta je oprávněná
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Vy sledujete i neco jineho nez grand tour? :D pak nemam byt ve fantasy vecne posledni...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Williams vyhrál tím že ujel a za ním moc taktizovali v první půlce stoupání, pak už ho nestihli dojet. Ten výšlap pelotonu docela slušně obsazeného vyhrál právě Vauquelin, tam jsem si ho zapsal pořádně. Jinak ty výsledky má hodně dobrý na svůj věk
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: jsem mu strašně nevěřil, už jsem se s ním několikrát spálil:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: vubec nejak no, jsem ten Valonskej sip letos vypustil, jen jsem asi videl, ze to vyhral ten Williams, kteryho jsem neznal, tak jsem si rikal, ze to nikdo poradne nejel a dal nekoukal na vysledky:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: takže vlastně jediný mimo předpokládaný výsledky byl špatný výkon Ayusa
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: byl za šest bodů ve velu, to bylo úplně jasný ho brát.

    Na Valonským šípu kde vyjel z pelotonu nejrychleji jsi si ho nevšim? V 22 letech za sebou nechal všechny vrchaře.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    krasna casovka. Pog nadelil solidne Vingovi.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak ne, Dopadne to jak jsem rikal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam