• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: ty si z toho děláš srandu, ale pokud mu dají nažrat to, co loni před etapami 16 a 17, kdy na Pogiho najel dokupy 10 minut, nebo rok předtím na Granonu, kdy mu dal na jediném kopci 3 minuty, tak Pogi ani celé UEA vůbec nic nezmůžou. Ty watty které v těchto etapách Vingegaard jel, jsou dodnes nevysvětlené a hodně daleko od evidence toho, co dokáže normální lidské tělo vyprodukovat.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUMAC: Jo přesně vidím to dost podobně, Pog tam neměl nikoho a teď má silnej tým.
    CUKI
    CUKI --- ---
    COCOBRYCE:
    MAESTRO_007:
    To si vůbec nemyslím že je tak jistý. Pog podává stabilní výkony od r 2020 Jonas sice přesvědčivě lepší poslední dvě sezóny, ale je otázkou jak dlouho to udrží. Navíc letos má Pog kolem sebe konečně silnej tým.
    Ale podle mě s tím může zahýbat i Remco. Hory teprve přijdou, kdo ví co se stane.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jo UAE to ma postaveny na to aby udelali Visme to, co udelala Visma Pogovi pred dvema rokama, jak soustavne 70km pred cilem na trech kopcich po sobe nastupovali Rogla s Vingem. Visma tam ma letos spis klasikare a Jorgensen je jedinej, co se tam muze uviset takze az opadne on, tak ocekavam ze budou utocit Ayuso s Yatesem a Almeida si bude nechat ujizdet kolo tak aby to Vingo musel sjet a az ho vystavi, tak vytahne Poga tim svym dieslem do nejakyho utoku. Jedine jak se muze Vingo nejak udrzet a nemakat sam je, ze se nejak domluvi s Remcem a Roglou a oni tri pojedou jako jeden team proti UAE.

    jenze Remco se na Vinga nasral vcera a urcite se nebudou pomahat.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DIOM: hmmm včera šlo o jednotky sekund. Tohle mají udělat na horách.
    DIOM
    DIOM --- ---
    včera se k závěru mohli zvednout Ayuso s Almeidou, nebo alespoň jeden z nich a zaútočit na Remca s Jonasem ..takhle přesně to dělali ve Visma, když jeli se dvěma závodníky na GC ..tady to myslím v UAE malinko prokaučovali, ale třeba to přijde později
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: co vím , tak ofiko jenom pod tím sedlem o přilbě jsem zatím neslyšel
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    S tou výměnou kol - zajímalo by mě, kde mají chip na časomíru. Myslel jsem, že je to v tom černém pod sedlem. Ale asi ne. Někde jsou i chipy na helmu, což asi v tomto případě dává největší smysl.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: nebyla šance sednout na svoje, by se odpojil, sranda, že se na Tratnikově kole po etapě i vyšlapal:)
    Visma si sama dělala legraci, že s tím kolem bude i spát:) docela by mě ale zajímalo, že kdyby dneska jeli horskou etapu, jestli by za to Jonas dneska netrpěl - jiný sedlo, posed a z toho votlačená prdel, bolavý záda....

    JAZ: haha, to se mi moc líbilo, i když naprosto Jonase chápu ( rozdíl mezi Jonasem a Pogym je v tom, že jeden je závodník a druhej zaměstnanec ),ale taky bych radši viděl souboj na krev
    pak měl vyjádření i Pog:1/ Jonas se mě asi bojí a hlídá jenom mě, né ostatní soupeře ( skoro jako by se s Remcem na tom útoku domluvili ) 2/ netahal, to si budu pamatovat!
    :DD
    rozdíl mezi Jonasem a Pogym je v tom, že jeden je závodník a druhej zaměstnanec!:)

    MAESTRO_007: na to asi Visma dost spoléhá, ve 3. týdnu Jonasova forma poleze nahoru a Pogymu bude docházet, ale pokus se Ayuso chytí jak domestik!:D tak ta síla UAE v kopcích může bejt až strašidelná
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    ROMI: pravidlove muze vymenit za svoje, ale nebylo kde. kdyz se to stalo, tak byla auta daleko a pozdeji uz by vymenou ztratil a nemusel by se zpatky vratit
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: jako zrovna Turgis si to fakt zasloužil. Inten jeho tým po takové době. Byl v úniku od začátku, byl aktivní a sleduju ho odnte doby kdy posledních pár let dojíždí Top10 na Milan San Remo, předminulý rok byl dokonce druhý. Je fakt dobrý,.přál jsem mu to :-)

    JAZ: ve skutečnosti luxusně "pošetří", ve třetím týdnu v kopci stáhne ztrátu a v časovce si je namaže všechny a zase jakoby "náhodou" vyhraje po třetí za sebou tour .))
    Ale uznávám že Remco jel pěkně a Pog je prostě Pog. Já už nevím jestli chce fakt tak závodit nebo je to nějaká vyšší úroveň trolingu :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jak jsou pravidla s kolama, ze jel Jonas celou tu dobu na jinym, to nemuzou mit nahradni druhy?
    JAZ
    JAZ --- ---
    'Sometimes you need balls to race': Remco Evenepoel annoyed by Jonas Vingegaard's Tour de France tactics | Cycling Weekly
    https://www.cyclingweekly.com/racing/sometimes-you-need-the-balls-to-race-remco-evenepoel-throws-down-gc-gauntlet-to-his-rivals-on-tour-de-france-gravel

    Remco mě baví čím dál víc, závoděním i komunikací, ve které je Pogi až moc velký slušňák :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PULKA: ja ho nechal a taky spatny :D ale treba mohlo byt i hur :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PULKA: jéje, to znám:DD
    PULKA
    PULKA --- ---
    COCOBRYCE: Pekny :) kdybych nechala na Velo puvodni tym, tak se mel asi lip nez to cojsem tam “upravila” 😅
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: první skupina by s ním nejela a už vidím ten ksicht Pidcocka se Stuyvenem jak mu hučí do hlavy at se laskavě stáhne odkud prijel
    ROMI
    ROMI --- ---
    Si rikam, kdyby Pog zustal v ty prvni skupine, ze by pak Jonase nekde ztratil a nebo by je pak dojela ta hlavni skupina :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Skoda, ze se Pidcock nechal zavrit, pral jsem mu etapu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam