• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ceny kol TdF, jako Colnago za 18k dolarů:DD
    The Cheapest and Most Expensive Bikes at the 2024 Tour de France
    https://www.bicycling.com/bikes-gear/a44602210/what-are-the-cheapest-and-most-expensive-bike-at-this-years-tour-de-france/?taid=668e77c968b1fc0001abae80
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: skoro 4, GRÉGOIRE Romain je ve 2. skupině
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: poklona, služebníček, děkovala:)
    jinak zatím dost masakr
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Dobrý tip, 6 lidí ujetých a 3 jsi dal (Lazkano, Carapaz a Healy)!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    1. hodina průměr 49,1km/h
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    I. Izzagire se trápí, už má 2min:(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a že Visma se furt tlačí do úniku, si Jonas musí dost věřit
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak dle dosavadního průběhu UAE žádný velký únik nechce!:DD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    El Tractor je ze hry - nemoc
    ale zatím jen 5. jezdec co odstoupil
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: zapomněl jsem na teplo, teda vedro co Pogýsovi nedělá dobře:(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    dnešní etapa se 4k v.m. je ideální pro únik, Lazkano, Kwiatkowski, McGills, Madouas, Gregoria, Carapaz, Healy, Mohoric, Poels etc...., ale taky pro Remca a Tadeje, tekže únik nebo GC bitva?
    snaha o nik bude velká a bude to trvat dlouho, pokud se do úniku dostane dostatek lidí ( 10 - 15 ), budou pěkně spolupracovat a vyjedou Peyrol s náskokem, mají šanci, v pelotonu totiž nikdo krom UAE nebude mít chuť / nutnost tahat, ostatní dobře vědí, že etapa je moc lehká na to, aby tady Tadeje porazili a budou čekat co udělá on tudíž vyhraje únik, UAE i přes další dvě lehké etapy tu asi nebude chtít nechat všechny síly. Šance na dojetí tu bude, pokud se ne všem týmům podaří svého jezdce dostat do úniku, mohli by pak UAE pomoct tahat, a pak někde vytvořit situaci pro svůj útok.
    Neronne + Peyrol mají dohromady i s nájezdem cca 30km, sem tam kousek roviny, sjezdu - asi málo na to izolovat Jonase, ale oba tyto kopce i s následným Pertusem mají vždy cca 2km se sklonem 10%, tady se bude rozhodovat a Tadej Jonase vyzkouší, ať už to s únikem bude jakkoliv

    chci vidět dndeska útočit Roglu a vyhrát Mohoriče z úniku - vím, že nemá nohy, ale chci prostě jeho vítězný rozhovor!:D

    tak a teď do mě, co jsem vynechal a hlavně jak to ve finále dopadne!:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Drzim mu palce

    Ten čtvrtý, ale víru neztratil. Vítězství na Tour mi chybí, uvědomuje si Roglič - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tour-de-france-primoz-roglic-konkurence-bora.A240709_174820_cyklistika_czo
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: ono je to strašně jednoduchý, jenom se o tom bojíme nahlas mluvit. Všechny ty zázračné watty z minulosti, které zmiňuješ, se staly před zavedením biologických pasů... až teď začal ještě vyšší výkony ze dne na den jezdit člověk, který ještě ve svých 23 letech sotva vyjel kopec a horské etapy (Avenir apod.) dojížděl se sprintery v grupettu. Nevím jak naivní bych musel být, abych tomuhle mohl byť jen z procenta věřit.
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Nudná etapa, nudný očekávaný finiš, tak snad zítra bude něco lepšího. Vakoč to shrnul jednoznačně "po volném dni se mi nikdy nechtělo jet, protože se mi nejede dobře"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Samponisti se konečně můžou oholit. To bude zase story na Netflixu
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Matěj skvěle rozjel.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    no nene, Pohroma jel rovně!:DDD
    tentokrát to zvládli teda na 1!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nevím, kdo je větší hlupák. Jestli Svorada nebo Vakoč. Hrozný festival blbosti. Ve vší úctě.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Jak na konci třetího týdne opravdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam