• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Kozubek "tohle bude sprint jezdců na celkovou klasifikaci"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ten Rogla ma fakt smulu
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Jsem toho názoru, že je dobré znát svůj zdravotní stav a protože mám obecně velmi slabé příznaky při virových onemocněních (pouze lehká únava, žádná horečka), tak mi přijde rozumné se otestovat, v tomto případě, když jsem byl intenzivně ve styku s nakaženou osobou, abych dále Covid neroznášel dál. V naší sdílené kanceláři se férově o nemocech informujeme tak, aby nedošlo k problémům.

    Konec OT.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: takze kdyby to byla chripka, tak je to v pohode? Nebo jak jako, proste zustanes doma kvuli kolegum v praci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    na idnes online me prekvapili trosku s tim Bernalem, uz jsem myslel, ze jsem neco zaspal :D


    Nedobré zprávy pro Romana Kreuzigera, sportovního manažera týmu Bahrain Victorious. Jeden z lídrů Pello Bilbao odpadl na vrchařské prémii 4. kategorie a bude muset hodně máknout, aby se dostal zpátky do pelotonu. Bilbao je na 35. místě v pořadí, před ním jsou dva týmoví kolegové Jack Haig (22.) a Egan Bernal (až na 15. místě). Letos je Bahrain Victorious trošku za očekáváním.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Tak já jsem se testoval nedávno, protože to přinesl ze školky syn, kde odpadly všechny děti, učitelky i někteří rodiče. Přišlo mi to zodpovědné s ohledem na kolegy v práci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: neznam uz dlouho nikoho, kdo by se nechal testovat v bezne populaci
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JONAS3: Myslím, že když máš příznaky, testuje se všude ve sportu (teda doufám i v běžné populaci).
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak letos jsem ty sprintery nevybral dobre :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A Jakobsen z toho slezl.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    RICK: To ještě testují?
    RICK
    RICK --- ---
    Mørkøv out kvůlu covidu, ještě že to Cavendish stihl, i když bez jeho pomoci
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Vingegaard did a shockingly great performance after being dropped on Puy Mary. The Dane pushed 7.25 ᵉW/Kg for 12 minutes on Col du Pertus. Before that Pogačar on the steep section of Puy Mary averaged 7.50 ᵉW/Kg for 7:23 min, while Vingegaard 7.41 ᵉW/Kg

    Vingegaard Returns to Beat Pogačar | Tour de France 2024 Stage 11 - Lanterne Rouge
    https://lanternerouge.com/2024/07/10/vingegaard-returns-to-beat-pogacar-tour-de-france-2024-stage-11/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Roglic dostal stejný čas jako Remco, páč upadnul v zóně 3km před cílem
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ONDRAT: ale tak jedou takový pecky, že ti to ve finále nemusí sednout, ale hlavně všechno to jsou klávesnicový spekulace:)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Jo sorry, tam už jsou rozpočítaný ty bonus sekundy, moje chyba.

    COCOBRYCE: Mně pořád není jasný, jak se může nechat uvařit vlastním týmem, cožpak spolu nekomunikují?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    CUKI: Za Roglou je nebezpečný jet i do sámošky pro rohlíky :-D LOL!!!!
    tak on Aert se taky dneska snažil po roglovsku promluvit do celkového pořadí, nakonec jen do svýho, ale bylo to o chlup
    CUKI
    CUKI --- ---
    ONDRAT: 1:14 vidím. Jo já bych řekl, že nejvíc zásadní problém byl Roglič.
    BTW taky mohla být taktika že Rogla spadne a půjdou k zemi oba. Na to se skoro dalo vsadit. A on spadnul až kousek dál no :-D

    Za Roglou je nebezpečný jet i do sámošky pro rohlíky :-D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ONDRAT: hlavně Ayuso, ale ten celej den nevypadal dobře, Almeida šel taky brzo, ale tak když se koukneš na ty čísla co tu JONAS3: dával, tak se není čemu divit, všichni museli bejt za hranou, se \Pogi možná nechal krapet uvařit i vlastním týmem, navíc to bylo dlouhý, 211km a od začátku se jeli strašný bomby, neýž se udělal únik, asi tak 1:38 h tak jeli průměr kolem 47km/h
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    COCOBRYCE: Tým ho moc nepodržel na konci, škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam