• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    CHARON
    CHARON --- ---
    COCOBRYCE: aha tak to na RAI nebylo.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    According to Strava, Tadej Pogacar reached a max speed of 35.4 km/h during his brutal attack on Pla d'Adet and he climbed for 1 minute at 27 km/h on a 9% gradient. 🚀 Insane acceleration, nobody has an answer to that. #TDF2024
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: nejblíž byl Landa - domestik 1:30, Rodriguez 2:19 - nebyl důvod, navíc při snaze vyhrát etapu věděli, že si v tu chvíli přivezou Pogiho, kterej během tý doby bude šetřit, taky to chvíli trvalo, než se to zformovalo kdo bude tahat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    dneska bych chtěl vidět bitvu o vítězství z úniku ( Gee, Gall, McGills, Kwiatko, Ciccone, Hindley, Geshke ) a druhou bitvu o vteřiny v GC, Tadej už fakt nemá potřebuútočit, stačí mu hlídat si to a max sbírat vteřinky, aby měl jistotu na závěrečnou časovku
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: ono nejde jen o podium, ale Yates by mohl vyhrat etapu a najet cas na lidi co jsou pred nim jako Landa a C Rod, takze Soudal a Ineos museli zacit tahat aby ho kontrolovali, coz zvysilo tempo pelotonu a setrilo Almeidu co nemusel vubec tahat cely kopec a byl z zaloze pokud by mel Pog krizi. podle me tohle bylo daleko lip zvladnute takticky nez co jsem od UAE videl za posledni tri roky a posledni vyhry.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a největší klobouček za včera je Zubákovi / Pollitovi, to co včera předvedl, bylo fantastický, jak ho Soler musel už poslat na odpočinek:DD
    jinak teda jsem si ani nevšimnul, že už tam není Ayuso
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    CHARON: Tadej v rozhovoru před začátkem etapy zahlásil: Adam vyhraje etapu a já najedu nějaké vteřiny

    HUGH_BOYLAN: poslat Yatese dopředu jsem nechápal, proč by někdo Visma, Soudal měl reagovat na někoho kdo ztrácí 4min? navác z TV bylo zřejmý, že to asi necháe ani Adam,vzpomeňte jak Adam nevěřícně kroutil hlavou, když ho Tadej vyslal, pak mi to došlo, když se Adam furt otáčel, že dojede Healyho,, Pog vystartuje, Adam ho kus potáhne a jede se pro vítězství, nicméně Adam už Pogimu moc pomoct nedokázal, ale vyšlo to
    CHARON
    CHARON --- ---
    Dneska UAE hodně dobře. Jen si myslím že Pog chtěl dojet s Yatesem a nechat mu etapu
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ONDRAT: stalo se to že Pollit cenil zuby celou cestu nahoru a zdecimoval 5 chlapů z Jumba. Bez toho by Pog ten náskok neměl. Tourmalet je natohle nejlepsi
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    AAZAZEL: Je to spíš klasikář, ale dneska mu to šlapalo skvěle.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Krásné to bylo. A zítra to může být úplně jinak. Jak tam Pogi poslal Yatese dopředu, aby zjistil, co na to Visma, to bylo podle mě zlomové. Jonas už pak neměl šanci.
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    ja teda krome tour de france cyklistiku nesleduju, ale podle komentaru od zacatku tour chapu, ze Remco neni zrovna top vrchar, o to vic me prekvapuje jak se zatim drzi
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Na Tourmaletu se totiz nikdy nic nestane.
    ROMI
    ROMI --- ---
    no konecne :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Vyhrat ve sprintu je fajn, ale nandat 40vterin dela viteze.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Mňo... :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ten Soler se fakt zbláznil.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Taky nic. Jede se relativně opatrně. Ale dole je podle mě doženou jak nic.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Uvidíme, co teď ten sjezd.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Strašná pila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam