• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: hahahaha, myslíš jako včera?:DDDD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: no ono to s Mou nakonec tak horký asi nebude, má obrovskej přehled a znalosti, ve spoustě věcech má pravdu a něco trefil, nicméně se ukazuje, že téměř vše co řekl, všechny informace, grafy, data jsou veřejně dohledatelné, z něčeho pak dělá závěry jako každej z nás, tudíž to začíná vypadat, že je to někdo, kdo buď baží po zájmu, slávě nebo má určité osobní averze ( za vším hledej ženu:) )nebo je to jenom troll, kdo ví?
    teď se pátrá hlavně po tom, kdo to je a až to praskne, snad to odhalí i jeho záměr
    ale jako jeho přehled je hustej, prej musí sledovat všechno a všechny okolo Tadeje
    a ten poprask co způsobil je ještě hustší :DDD
    jako i já jsem mu zdá se krapet naletěl, ale dobrý na tom je, že se chytli i větší kalibry než já :) ale to je tím že v mnoha věcech má pravdu, což na tiskovce potvrdil i TRadej, nicméně dodal, že většina věcí je bullshit, tak lae zase nevynese co se vynést nemá - hlavně co se vztahů mezi jezdci týče
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes to bude asi únik, bych řekl.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Bude třetí nerflix o tdf a pokud nebudou sraci tak podepisou Moua co jel ty inside info a bude to celý o něm:)
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Přesně. Když už, tak GCN.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: cyclinguptodate je hroznej bulvár :DD
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: to je hrozný web. Jeden clickbait článek vedle druhého, všechny články akorát přebírají z anglického "cykloblesku" cyclinguptodate. Dneska tam mají kontroverzní "odhalení" rebreathingu.

    Prosím nelinkovat sem .)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BATY: Takze neexistuji dukazy, ale pritom pry jde o zabehlou praxi?
    BATY
    BATY --- ---
    CUKI
    CUKI --- ---
    ROMI: Pak bych trefil první 3 místa :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak aby jeste Remco nakonec nedal Jonase celkove :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: ale proto ho milujem :) dneska jsem nestihl kouknout, mrknu na highlight aspon, kde jim ujel Remco
    DUKED
    DUKED --- ---
    Carapaz 👍
    DUKED
    DUKED --- ---
    Magor ten Tadej, fakt
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: Njno drogy a vrcholova cyklistika jsou spatne 🙂
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Teda ten Roman Kreuziger (teď dával rozhovor) neskutečně zestárl a to je o rok mladší než já.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jumbo zase vlitlo do bocaku. Dneska jsou to Terezín i s Lidicema
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: jako je to až komedie
    10.5. Mou postoval, že Champoussin neodstartuje do 8. etapy du Dauphiné, což se stalo, dále uvedl, že je to proto, že se chystá na dnešní 17. etapu Tour a zkusí jí vyhrát, po znovu zvěřejnění tohoto příspěvku, některé sázkové kanceláře upravili jeho kurs z 300.1 na menší než 100:1 - toto info se mi nedaří ověřit, netuším který sázkovky
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Whatever the team at Pogi Camp say, I think Pogacar will find winning the Giro not as easy as they hope.

    ➔ 3 minutes advantage after the first TT, remember this
    náskok byl 2:36 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam