• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jj. Jsem to tu schvalne nehazel rano, at se muzeme soustredit na etapu 😉
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: a hned se tam vyrojila diskuze prekvapive :)
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: tjn, kdo jiný než on, kdy jindy než teď :-D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SUMAC: Určitě, nikdo teď neřekne, že pojede. Každopádně i Vueltě by to vytáhlo sledovanost.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Plány se dají měnit. Pokud bude Pog po případně výhře v pohodě a bude to chtít zkusit? Taková šance se už nemusí nikdy opakovat..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: Gianetti jasně řekl, že Vueltu nepojede, stejně jako Ayuso nepojede, měl by jet Kuss jakože obhajoba a Yates+Almeida
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Remco tu poslední časovou asi dá ale na druhé místo podle mě to stavit nebude. Poga už může zastavit akorát buď horko nebo covid
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: Ja doufam, ze slabej den uz beprijde a ze Remco se dostane na druhej flek
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Já věřím, že Pogačar vyhraje, ale za bojovnost a celkový výkon by si Remco zasloužil vítězství v časovce a Jonas tu jednu horskou etapu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: tomu ver ty ... :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    SUMAC: Nevěřím,že jeho jedinej slabej den letos znamená, že ho Jonas přesprintoval o pár centimetrů.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Pokud nevybuchne a bude mít 5 min zase na každého jako na giru tak do toho půjde. Kód ho může porazit???? Akorát Ayuso haha
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CUKI: a jeste olympiadu si strihne nakonec..
    CUKI
    CUKI --- ---
    CUKI: Navíc Pyreneje si Pog evidentně oblíbil :-D
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUMAC: No tak teď nás čekají 3 nejzajímavější dny, může se stát cokoli. Ale v každém případě by to bylo něco co se ještě nikomu nepovedlo. I jen ten start do obhajoby dvou WT tu ještě nebyl...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jo už je to jako na Giru a Pog a jeho náskok to tam tak nějak uklidňuje.

    Už jsem viděl par dalších lidí co to samé tlačí na twatteu: ale Pog musí jet vueltu a zkusit to vyhrát. Dneska řekl že je 99% jistej že ji nepojede, ale to 1% je bylo ještě před týdnem 0%
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BATY: vlakno je v dopingovem auditku
    JOPS
    JOPS --- ---
    musim rict, ze me panove dneska pobavili, kdyz tam otevreli balicek s lentilkama a peleton tam spokojene chroupal M&M :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam