• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ale krásná Tour letos. Chyběla mi akorát La Planche des Belles Filles.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Krásná Tour a ještě zítra časovka.

    HUGH_BOYLAN: Samozřejmě, poslední dva roky nevyhrál.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jde toho magora překonat nějak fyzicky? Připomíná mi Usaina Bolta. To je na vrcholné hranici fyzických možností lidského těla.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ale Carapaze je mi teda lito
    DUKED
    DUKED --- ---
    Fenomen proste
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jonas mu to věnoval.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Asi jo. 3minuty budou ma ten kopec asi malo
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Asi jo novodobej kanibal
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tak co, urve to zas Pogi?
    CUKI
    CUKI --- ---
    COCOBRYCE: Tak on se hlavně nepředvedl předtím ani na Giru ani na TDF, takže to IMHO bylo zbytečný. No nebylo, protože Vueltu nakonec vyhrál.

    Jenže Pogiho by čekala už jen ta nejlehčí záležitost a to za to IMHO stojí.
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Co první desítka i 4. místo je naprosto mimo :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ty odstupy jsou stejně šílený.
    Jsme tady furt řešili dominanci SKY ale ani za Frooma to nebyla první desítka tak moc od sebe
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Pogačar on Isola 2000 averaged 6.83 ᵉW/Kg for 37:44 min and 7.21 ᵉW/Kg normalized for sea level. Despite it being at a high altitude, Pogačar’s raw ᵉW/Kg numbers still are incredible, and he did the second-greatest climbing performance of all time
    Second Greatest Performance Of All-Time By Pogačar | Tour de France 2024 Stage 19 - Lanterne Rouge
    https://lanternerouge.com/2024/07/19/second-greatest-performance-of-all-time-by-pogacar-tour-de-france-2024-stage-19/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: vlhký sen o Tadejovi na Vueltě si nechte rozplynout, bohužel, až příští rok se zdá zkusí double Tour - Vueltu, letos chce jet na OH a mistroství světa, navíc jak už jsem psal, Gianetti ( UAE CEO ) jasně řekl, že nepojede, aby ho nevyřídil
    se podívejte na Kusse - jeho loňský 3 GT ho dost možná stály letošní sezonu
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Visma musí bejt po včerejšku hodně nakrknutá:)
    Merijn Zeeman over veelvraat Pogacar: "Weet niet of het je populariteit als renner ten goede kom
    - volně přeloženo -
    Merijn Zeeman o obžerství Pogacara: „Nevím, jestli to pomůže tvé popularitě jako jezdce.

    dál Visma zrušila přístup k týmovému rádiu

    Merjin Zeeman končí, jde radši k fotbalu:DDD - ale ro už je stará informace
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUMAC: Jj Picos bude asi nej etapa. Ale kromě toho a té jedné Andaluz dobroty tam těch dlouhých kopců zas tolik není Do Pyrenejí se ani nejede :-( Skoro bych řekl že je to pro Pogiho málo.

    Spíš si myslím že na začátku sezóny padla nějaká dohoda a asi by se mi taky nelíbilo kdyby se to mělo jet na mě a já dělal domestika někomu, kdo se jen tak rozhodne že by si to taky dal a pojedu zase jako domestik. Řekl bych že největší problém bude ten morální.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jako jo. Tuhle musel vyhrát pac na ni trénovali celý měsíc. Taky asi přestávám věřit že do té Vuelty půjde pac co sem se na ni díval je tam hromada dost šílených kopců v Asturii což mu asi bez přípravy a tréningu na nich totálně nebude sedět. Lagos da Covadonga a den před tím jsou kopce kde by mu i takové Hugh Carthy mohl naložit pět minut pokud by vybouch. Což by asi bylo dost faux pas pro jeho legacy.

    Ale třeba za rok se ASO a Giro nějak domluví a postaví to tak aby se moh Pog s teamem připravit a udelaj to všechno hlavně v Alpách a Pyrenejich a Pog si to natrenuje a vysere se na San Reno a LBL etc. Věřím ze to zkusí a že se toho doziju pac tohle je něco co je prostě GOAT stuff přesahující cyklistiku a sport jako takovej
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ne, Tadej

    Uz je konec ale
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: s Jonasem? S nim slovo zabava moc spojeny nemam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam