• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Gratulace Nakashimu ve Velo, mas kliku, ze se mi Pedersen rozmazl :) ale i tak se musim pochvalit za 4. misto, moc nechybelo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: at klidne utecou, koupej novy :D
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo to jsem psal CUKI:
    To by fakt někdo musel hodně zašlapat svoje ego a ambice.
    V každém případě na to má Giro ani Vueltu nejezdí taková grupa best závodníků.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    No nic.
    Když vyhrál Giro tak jsme si říkali že ty odstupy jsou šílený. Desátej měl 21 minut na vítěze........a on si zajede po tom Tour a vymaluje tam půl hodiny na vítěze pro desátého. To už je jak za Bartaliho.




    CUKI: UAE potřebuje Vueltu pro někoho jinýho nebo jim ty top domestici utečou. Na 99% jsou dohodly už před sezónou na koho se pojede.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Neříkal jsem to, že vyhraje i tu časovku? :-D
    Jen jsem si myslel že Jonas bude o kousek třetí...

    Můj bezvýznamný hlas pro Pogiho na Vueltě :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Hehe, jak je politý, tak vypadá jak Rychlonožka. Což by ostatně sedělo.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nádhera!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Aso dalo Pgovi celkem pěkný dárek dneska udělat tu časovou na kopcích co dolů jezdi každý den. Bylo vidět že to tam zná a vůbec nebrzdil
    DUKED
    DUKED --- ---
    O 1:02:26 a to jeste vypustil konec :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    jim nalozi strasne zase to vypada a nejvic ve sjezdu, tam se strasne zlepsil mi prijde oproti minulymu roku. To reze naplno ty zatacky v tom sjezdu
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale makaj vsichni tri i tu posledni etapu :) to se mi libi
    ROMI
    ROMI --- ---
    vyhraje ji uplne jasne no :) jede jak dabel, v tech kopcich je letos silenej :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tadej snad vyhraje i tu casovku :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Úplně odbočím (protože časovka je zdlouhavá), ale chystá se někdo na Czech Tour? Mám kamaráda přímo ze Štembu, tak přemýšlím o výletu na konečný dojezd. Že bychom hodili s někým zdejším kus řeči?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JECZNY: na TdF se tohle obecně nedělá. Ta se prostě když je to možný dojede do konce.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Měl bych dotaz: proč CAV (a jiní samozřejmě) po 13., případně po 16. etapě prostě neskončil, když se dnes nejede do Paříže?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    tak hlavne chtel najet co nejvic na Remca aby mel fora na casovku, to ze tam byl Pog bylo podruzny
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    CUKI: oni teď do těch kopci už jezdí často i nad 25kmh a to už se nějaký ten závěs vyplatí, není to jako na Angliru kde se jede 8kmh tam je to jedno, tady ne, dá ti to 5-10$ navic
    CUKI
    CUKI --- ---
    Mě na tom tedy nic divného nepřišlo, kromě toho že známý netahač pro jednou tahal. I když tahal, ono do toho kopce je to jedno. To je spíš taková psychická podpora.

    Naopak se role trochu otočili, protože jedinou hroskou etapu kterou nevyhrál Pog mu ukradl Jonas po tom co se nechal táhnout dosti sobecky Rogličem.

    Pog na rozdíl od něj všechny ty úniky dojel ve finále sám...

    A dárek jsou myslím třeba puntíky, které mohl s přehledem také vyhrát...

    Za mě to byl prostě velmi zajímavý souboj těch nejlepších. Vtipně za sebou jeli v závěsu čísla 1, 11 a 111 :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    COCOBRYCE: na Eurosportu, par minut po dojezdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam