• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Zaver paradni, Americanka chytre zautocila a zaslouzene vyhrala
    RICK
    RICK --- ---
    JONAS3: já myslím, že muži by po sobě čuměli tak stejně
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Z tehle mysigonistickych sraček vůči cyklistikam se mi už telsi dobu dělá zle.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JONAS3: jako nezlob se na mě ale takto označit sportovkyni co vyhrál uplne všechno jen proto že to je ženská? Kdes byl včera když to tam zkurvil van de poel?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To jsou vypatlané kozy. To se jen tak nevidí. Krásný závod, a pak přijde "ženský" prvek. Kolikrát si říkám, že ta ženská cyklistika už je super, a taky že je, ale občas se to ještě zvrhne. .. Zaslouženě nevyhrály.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    poood Kopecky.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Ten Remco je stejne borec - v dresu mistra sveta v casovce vyhral casovku na olympiade, casovku na Tour, kde byl na bedne, no a vrcholem je jeden z nejsilnejsich zaberu na prejezd cilove rovinky silnicniho zavodu pod Eiffelovkou, to vse ve svych 24 letech, ja mu tu placku (a ne jednu) z MS fakt preju.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JAZ: občanství nebo team, Alpecin tam měl akorát jeho zatímco Trek 8 lidi a Jumbo tuším 6, I lidi co jeli sami ale jsou ze stejného teamu měli větší šanci než on a skončili nad ním.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Lenny Martinez do Bahrainu na 3 roky
    JAZ
    JAZ --- ---
    PULKA: a MvdP by měl změnit občanství, včera i kdyby měl o třídu lepší nohy než všichni ostatní, tak je bez šance.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Pollit ztratil.jen 19 min a to si stihnul při posledním výjezdu zajít do Caffe Deux Moulins z Amélie...

    German Cyclist Nils Politt Stops At Famous Paris Café For Mid-Race Potty Break | OutKick
    https://www.outkick.com/sports/german-cyclist-nils-politt-paris-cafe-bathroom-break-video
    PULKA
    PULKA --- ---
    Bylo to dneska fakt pekny - kulisy Parize, Madouas a souboj o treti misto bez vysilacek, ze Laporte nevedel, ze je treti. A vynikajici Remco k tomu. Tak od 90/60 km do cile parada.
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    Vacek dobre zabojoval
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ale Remco je hustej
    ROMI
    ROMI --- ---
    Na ct cpou porad tu gymnastiku a z auta nic nenajdu narychlo, tak jen textove to sleduju
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Vteřinky jdou nahoru a vypadá dobře.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Já bych to přál Remcovi.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Koukate nekdo? Urve to Remco nebo jak daleko je mvdp s aertem?
    ROMI
    ROMI --- ---
    DIOM: Nj jsem blbej a pletu si je 🙂 dik
    DIOM
    DIOM --- ---
    ROMI: to je Simon ..Adam je v UAE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam