• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    joooooo!!!!!!!!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Solidní mezičas
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Vaceek pojď!!!
    VOTA
    VOTA --- ---
    VITI: Ja bych nevyhral ani od televize. Respekt mi nechybi, to netreba resit.
    Mi prijde mistrovstvi sveta traparna oproti tomu vyhrat tri grand tour v jednom roce.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: urcite ten Berrade + klidne jeste nejakej dalsi Bask ze stejnyho tymu, no a kdyztak Le Berre (Arkea) nebo Sutterlin (Bahrain)
    VITI
    VITI --- ---
    VOTA: jakykoli lip obsazeny zavod se da v suchym triku vyhrat jen od televize ;-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jakej bude dnes nejrychlejší čas v cíli? ptám se pro kamaráda fantasybytissot.lavuelta :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: to jsou názory novinářů, podcasterů, twittřanů - nemusí odpovídat skutečnosti:D
    VOTA: Gianneti ho nechce zničit:) šetří na MS, nechá možnost vyhrát svoje domestiky
    a možná příští rok pojede Tour - Vueltu
    DUKED
    DUKED --- ---
    VOTA: Prave proto, bo “domestici” 😉.
    VOTA
    VOTA --- ---
    Prosim vás, vysvětlete mi, proč ten pogacar tu vueltu nejede. Dyt to žiro vyhrál v suchym triku a tour pomalu taky. Jasne, chápu, asi se nechce uplně voddělat fyzicky, ale dyť tohle by byla šance stát se nejvíc ever nejlepší z nejlepších. Kdo by to svedl? Tým na to má, prachy na domestiky jsou… nějak nevim…
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    kéžby
    Cyklokros jako nová disciplína zimních olympijských her? | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/cyklokros-na-zimnich-olympijskych-hrach-v-roce-2030-nova-vyzva-a-sance-pro_2408161644_rej
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tesim se. 61.5k vyskovych je masakr

    Začíná španělská Vuelta. Klání druhých šancí a nejotevřenější závod roku - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/vuelta-preview-mathias-vacek-pavel-bittner-primoz-roglic-sepp-kuss.A240815_111647_cyklistika_ipet
    ROMI
    ROMI --- ---
    kde pisou, ze je bez formy?
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: ci voe Carlose mam taky :) to mi nesmis rikat :D kdy ze zacinaj? :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak jsem to Velo překopal, C. Rodriguez i Rogla šli :D
    Rogla má prej furt bolesti zad a Carlos bez formy...tak schválně :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: za me super :) trosku to omezi ty mega silny tymy a slabsi v uniku budou mit vetsi sance treba a nebo naopak :) ale ja jsem pro :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: tak zalezi jestli chceme mit ze zavodeni v baliku na GT spis individualni sport kde rozhoduje instinkt, forma a zkusenosti (neco jako triatlon nebo maraton) nebo to nechat jako sachy na kolech a spis to mit jako tymovy sport rizeny takticky nekym jinym z dalky (americky fotbal, F1). osobne se mi libi myslenka ze se to nejak smicha a na GT bude to i to, ale spis se klonim k tem sachum nez triatlonu.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: já zatím právě vůbec nevím, na všem je něco, je to jak pro bezpečí, tak i proti, jako když se všechny týmy v jeden moment začnou cpát dopředu kvůli možnýmu větru, vzniká větší chaoz, napětí, zas když sletíš ze srázu mimo záběr kamer nemusej tě najít, upozornění na nebezpečný místa, ale zabíjí to jezdeckej instinkt a asi se to trěžko hodnotí, když člověk sám nezávodil, takže nevim, ale baví mě pohrávat si s myšlenkou nějakého omezení, např. ta jednosměrná komunikace, jedno bezpečnostní rádio pro všechny.....
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: podle me to je nebezpecny a UCI opet honi komary misto systematickeho reseni skutecnych problemu (doping, sportswashing, no sallary cap vedouci k dominanci jednoho teamu). nedokazu si predstavit jak by se lidi co jsou na vysilacku zvykli a jezdi s tim cely zivot ze dne na den meli orientovat bez ni, na belgickych klasikach uz i ted s vysilackama je to carnage, bez nich by se ty zavody mohli rovnou zrusit.

    jako obcas je to zabava, MS a OH na okruhu po meste OK, ale do profi pelotonu bych to nedaval, max udelat nejakou exot etapu na GT a la gravel nebo kostky (nejaky zaver na trati F1 a par okruhu po nem kde neni na cem spoadnout) kde se dopredu rekne ze se pojede bez vysilacek a udela se to pro zpestreni zavodeni a aby se otestovala universalita kandidatu na GC (jak je ted testujou na gravelech).
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: třeba takoivýhle nápady padají:
    - neutral race radio informing riders about race situation and dangerous parts of the course
    - communication between riders and 1-way communication to the team car in terms for crashes/mechs¨
    - neutrální závodní vysílačka informující jezdce o situaci v závodě a nebezpečných částech trati.
    - komunikace mezi jezdci a jednosměrná komunikace s týmovým vozem v případě havárií/mechanismů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam