• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jsem zvědavý na ty naše 2 na ME, ta trať by jim mohla sedět, hlavně Vackovi. Tak se snad moc nezatáhnou na Vueltě.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    A tedka sem jste trefil i první dva v etapě! Přepište dějiny haha
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Jo, congrats 😉
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: sem to rikal hah
    JAZ: nahodou tedka na Vuelte jedou celkem OK a rekl bych ze maji o dost zabavnejsi pojeti zavodeni nez nektere WT teamy.
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Na Schlegela jsem uplne zapomnel, ze za ne jeste jezdi
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Docela by mě zajímalo, jak to tam mají ostatní se smlouvou. Ani jeden z těch 3 ještě nemá podepsáno prodloužení, tak uvidíme, jak bude velká česká ekipa, aby nebyla jednomužná. Speciálně Schlegel mi přijde jako kandidát na návrat někam do ATT.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Taky myslím, že to je konečná. Asi dělá hodně Andrle, ale i tak jsou určitě jiné PRT týmy, kde by byl jasná jednička, a dokonce i pár WT týmů. A nemám pocit, že by si nemohl vybírat, alespoň trochu.
    JAZ
    JAZ --- ---
    THEFLON: to nebyl, ale když měl nad sebou bič, uměl vždycky zajet skvělé výsledky. Při TdF na ČT říkali, že má před podpisem v DSM, což by byla bomba, tam mají tvrdý režim a po odchodu Bardeta žádného lídra na GC, pro Hirťáka by to byla v 33 letech životní šance. Bohužel, banda vyhořelých důchodců v ISN je úplný opak, tam už zabili i mnohem cílevědomější závodníky.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    JAZ: pokud to ze sebe neumí vymáčknout on sám, tak mu nepomůže ani svěcená voda ani ambiciózní tým. Je snad zřejmé že Hirt nikdy extra ambiciózní nebyl...ve srovnání s Kreuzigerem a jinými.
    JAZ
    JAZ --- ---
    RICK: škoda, odchod do ISN je ten nejmíň důstojný konec kariéry... Myslím, že měl na to, aby ještě dva roky jezdil v nějakém ambiciózním týmu, kde by z něj vymáčkli jeho potenciál.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    ROMI: Kočku co přebíhala silnici :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: Co zajel?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Otruba další pěkný výsledek v Bulharsku. Asi mu ta podepsaná smlouva a agent dodali dost klidu.
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Vyreseno teda, dik 😉
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: Israel bude WT takže tam bude automaticky.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Loni jel urcite, pac mame suvenyr z Bondone

    DUKED
    DUKED --- ---
    DUKED: Jel : https://www.giroditalia.it/squadre/
    Tak snad dostane pozvanku i pristi dva roky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam