• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DIOM
    DIOM --- ---
    třeba to dá příští rok ve sledu TdF - Vuelta - Giro

    nevím, jestli už to takhle někdo zajel?
    DUKED
    DUKED --- ---
    HELLISH: Souhlas s tim, ze letos sance na vyjimecny uspech byla
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    DUKED: Takovouhle šanci na historickej triple už nikdy mít nemusí, letos tomu okolnosti fakt hodně nahrály.
    Pokud vyhraje MS, bude to taky bomba, ale v mých očích by teda 3 GT byly úplně nejvíc, i když samozřejmě chápu, proč to nezkusil..
    DUKED
    DUKED --- ---
    CUKI: Totalni dominance neni nikdy dobra, viz lonske Jumbo. Na druhou stranu, v UAE treba zmeni nazor, nebo koupi jeste dalsiho silneho leadera. Almeida mel smulu, u Yatese tezko rict, umi urcite zajet lepe

    A pak dalsi otazka - chtel by Tadej sam od sebe jet vsechny 3 GT’s? Treba jo, letos zkusil dve, mozna bude chtit v budoucnu vic a pak se pusti do Roubaix
    CUKI
    CUKI --- ---
    DUKED: Mě mrzí ten případný Pogův triple, protože ten by hraničil s jistotou.
    Je divné koukat na prestižní závod když tam nejsou ti nejlepší. Ale souhlasím že je to alespoň víc napínavé.
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: Me jo, ale chapu to
    DUKED
    DUKED --- ---
    Myslim, ze to neni zdaleka jiste 😉. Ale nejede, tak to nemusine resit. Me tahle Vuelta bavi moc, ani jeden z tech dvou mi tam neschazi
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: kdyby tam byl Pogi tak večer jen sjedu výsledky a ani na to už nekoukám když vy v týhle fázi měl tak dva dby náskok
    CUKI
    CUKI --- ---
    DUKED: Tak kdyby tam byl Pogi, tak za ním všichni vlajou pár desítek minut, možná půl hodiny :-) Účast není nejsilnější.
    DUKED
    DUKED --- ---
    CUKI: Myslim, ze je to ten duvod, proc nas tady ty GTs tak bavi. 3 tydny a dokud se nedojede posledni etapa, tak neni nic jiste. Navic faktor neucasti Tadeje s Jonasem na probihajici Vuelte
    CUKI
    CUKI --- ---
    DUKED: Stejně mě fascinuje jak jedna nešťasná etapa dokáže udělat takové problémy a je to tak těsné, že rozhodující budou pravděpodobně poslední dvě etapy.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Jj super, jen si ho dali jeste dalsi dva nebo tri 😂
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI:
    PAN_SPRCHA: vidíš....dobrej za 4 body ne?
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Presne
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Mě fascinuje ten Soler, ten je snad každý den s kopcem v úniku
    DUKED
    DUKED --- ---
    Moc hezka etapa jako, Rogla uz je virualne cerveny
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Vacek za to vzal s Küngem a Schmidem, ti by to mohli dojet do cíle sami.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Bittner i Vacek ve velkém úniku 43 lidí. To by mohli nechat dojet do cíle, a Bittner by mohl mít šanci, protože má 2 lidi k sobě, zatímco Groves je tam sám, stejně jako Vacek.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Wout van Aert will not race any more this season. He needs time to recover from his crash in the Vuelta a España.

    Read more: https://teamvismaleaseabike.com/news/news/wout-van-aert-will-not-race-any-more-this-season/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: jo tak jsem to myslel no.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam