• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DIOM: ale ono to ani technicky nešlo vyhrát je za sebou třeba to 1964 Vuelta končila 16.kvetna a Giro začínalo 16.kvetna
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DIOM: on nedal vlastně 4 za sebou protože se jel Vuelta v květnu. Takže on dal Vueltu 1963, vynechal Giro 1963, vyhrál TdF 1963, vynechal Vueltu květen 1964 a vyhrál Giro a TdF 1964.

    Samozřejmě je to šílený i tak. Zvlášť když byl mezi Girem a TdF něco přes týden.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DIOM: Froome přece nedávno.to by jsi si mohl pamatovat:)

    Jinak Anquetil a Merckx, ale tam se různě měnily termíny vuelty i Gira
    Každopádně Anquetil vyhrál za sebou Giro i Tour mezi kterými byl týden na odpočinek
    DIOM
    DIOM --- ---
    třeba to dá příští rok ve sledu TdF - Vuelta - Giro

    nevím, jestli už to takhle někdo zajel?
    PULKA
    PULKA --- ---
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Tak zrovna na těch trasách co jsem sem dával by jsi se vůbec nenudil a doporučuju projet pokud jste někdo s kolem v okolí. A pokud je libo zelenější etapy taky se tam dají udělat. Ve třech km nad mořem už toho ale tolik není.

    Druhý problém je termín. Kdyby se to jelo na jaře (což je dole v Andalusii tak Únor) tak by to vypadalo taky mnohem lépe. Tedy třeba rozdíl mezi Giro a Vueltou je nejvíce právě v tom.

    Ve Špáňu jsem strávil dohromady několik let svého života a nikdy by mě nenapadlo tam jet mezi červem a začátkem září.

    Ale třeba zelenější místa než v Galicii budeš v Evropě hledat velmi obtížně.
    STETKINS
    STETKINS --- ---
    HUGH_BOYLAN: To jo, jen tři etapy na TdF, celkově Vueltu a 3x Giro... měl by chodit kanálama, debil...
    Bože
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Těším se na Tadeje v boji o duhový trikot a na kostkách Roubaix. Je to borec

    Tadej Pogačar (10 velkých vítězství)
    3x Tour de France
    Giro d’Italia
    3x Okolo Lombardie
    2x Lutych-Bastogne-Lutych
    Kolem Flander
    25 etap na Grand Tours

    Eddy Merckx (16)
    3x Tour de France
    2x Giro d’Italia
    2x mistr světa
    4x Milán-Sanremo
    2x Paříž-Roubaix
    2x Lutych-Bastogne-Lutych
    Kolem Flander
    31 etap GT

    Je Tadej Pogačar nejlepším cyklistou historie? Ještě ne, ale má k tomu nakročeno | RoadCycling.cz
    https://www.roadcycling.cz/clanek/je-tadej-pogacar-nejlepsim-cyklistou-historie-jeste-ne-ale-ma-k-tomu-nakroceno
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: tak on má úspěchy:
    TDF 2021
    vítěz 2. etapy
    lídr žluťáka po etapách 2 – 7

    Giro d'Italia 2022
    vítěz 1. etapy
    lídr růžováka po etapách 1 – 3
    lídr fialováka po etapách 1 – 4
    cena bojovnosti po 17. etapě a celková
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo to jsem psal CUKI:
    To by fakt někdo musel hodně zašlapat svoje ego a ambice.
    V každém případě na to má Giro ani Vueltu nejezdí taková grupa best závodníků.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    No nic.
    Když vyhrál Giro tak jsme si říkali že ty odstupy jsou šílený. Desátej měl 21 minut na vítěze........a on si zajede po tom Tour a vymaluje tam půl hodiny na vítěze pro desátého. To už je jak za Bartaliho.




    CUKI: UAE potřebuje Vueltu pro někoho jinýho nebo jim ty top domestici utečou. Na 99% jsou dohodly už před sezónou na koho se pojede.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jako jo. Tuhle musel vyhrát pac na ni trénovali celý měsíc. Taky asi přestávám věřit že do té Vuelty půjde pac co sem se na ni díval je tam hromada dost šílených kopců v Asturii což mu asi bez přípravy a tréningu na nich totálně nebude sedět. Lagos da Covadonga a den před tím jsou kopce kde by mu i takové Hugh Carthy mohl naložit pět minut pokud by vybouch. Což by asi bylo dost faux pas pro jeho legacy.

    Ale třeba za rok se ASO a Giro nějak domluví a postaví to tak aby se moh Pog s teamem připravit a udelaj to všechno hlavně v Alpách a Pyrenejich a Pog si to natrenuje a vysere se na San Reno a LBL etc. Věřím ze to zkusí a že se toho doziju pac tohle je něco co je prostě GOAT stuff přesahující cyklistiku a sport jako takovej
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Whatever the team at Pogi Camp say, I think Pogacar will find winning the Giro not as easy as they hope.

    ➔ 3 minutes advantage after the first TT, remember this
    náskok byl 2:36 :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ještě není hotovo. Hirt o Evenepoelovi, vedru, covidu i dvojboji Giro - Tour - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jan-hirt-tour-de-france-rozhovor.A240716_154022_cyklistika_ald
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: giro tour teď ještě ho ukecat na Vueltu
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: jj, holka konečně vypadá nadějně, letos už i něco zajela - vrchařský dres dokonce někde sebrala myslim, pak jsem zaslech, že nějakou GT má jet jako lídr, nevím jestli je to už to Giro nebo to terpve přijde
    dneska teda nic moc, vůbec nebyla v tý poslední skupině, ani jsem si jí nevšimnul, ale viděl jsem jenom posledních 15km, ten dojezd na kopec
    ale Cecilie Uttrup Ludwig moc pěkně po návratu po zranění - no mám na ní slabost!:D
    pěkný to bylo
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: transportní etapa, jedna sprinterská premie po cestě a jeden brdek 20 před cílem, navíc šetří na zítřek, jasný, proto koukám na to Giro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam