• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    COCOBRYCE: super, mnohem atraktivnější, než původní varianta! Pokud to chápu dobře, Švýcaři měli kecy ohledně zajištění trasy, tak jim to Italové sebrali a nic se u nich nepojede, dobře jim tak :) Mortirolo sice nahoru z té jednodušší strany, ale sjezd dolů do Mezza klasickou výstupovou variantou bude brutální. Ani ne tak ve smyslu, že by byl nebezpečný, protože ty zatáčky jdou tak rychle za sebou, že se člověk nestihne rozjet, ale technicky neskutečně náročný a brzdy budou dole v plamenech. Naopak pro bezpečnost dobře, že sebrali závěrečný sjezd do Livigna z Forcoly, tam jsem si i já udělal rychlostní rekord a pustit tam profíky ve fázi těsně před koncem etapy, to by lítaly čísla hodně hodně přes stovku.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MAESTRO_007: Sobecký kecy egoistických dědků. Samozřejmě, že nebude ničeho litovat. Kolikrát jsem dojel závod 5. a byl jsem šťastnější než vítěz. Vítězství není všechno, důležité je dojet do cíle ve zdraví a ten závod si užít. Což Wout přesně udělal. Užil si ho s jeho týmovým kamarádem.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Třeba měla vybitou baterku, tak jí to hodilo dolů :D
    #kecy
    SUMAC
    SUMAC --- ---


    sou tu furt jen kecy..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To mu to včera nestačilo?
    #kecy: To nechce k australanům, to chce do Ineosu nebo co?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BINARY_PARANOIC: to nejsou kecy..téma otevřel CUKI. Každý vrcholový sport tak trochu deformuje, dycky je něco za něco. Nemá to být nic ve zlým.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    NAKASHI, WYMA: dohledal jsem jen tuhle anketu BURKHAR, kde vyhrála částka 100 Kč. Ale nevím, esli se pak ještě něco neměnilo.

    Já se sice Velogames neúčastním, ale tak bral jsem to jako podporu publika, takže…

    KEIKIN: za ty kecy o deformovaných tělech skřípu zubama, ale gratuluju :D Pošli číslo účtu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONDRAT: Labilní děvče, prostě na to nemá a Neumanová má šanci ukázat na OH víc, nechápu ty kecy s emocema. To se mám jako rozbrečet, když vím, že tady JONAS3 mi ujede na prvním kopci o třista parníků a já se budu trápit? Naprosto nesportovní přístup, žádná sebereflexe, ať jde ta Nosková do piče.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Salo všiml jsem si. O to lepší možnost simulovat profil na Slovenských silnicích. Klidně jim na mapě vyznačím trasu závodu. Olympiáda je cíl ne ? Sorry hoši, ale kecy o problémech se správci komunikací ? Dyť je to propagace regionu a pokud je zájem uspět, je potřeba provést maximální spolupráci. Češi a Slováci drží spolu, máme společný zájem. Dokážeme vytvořit vlak dvou týmů.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Njn, a 2 z těch 3 týmů si zapomněli určit lídra (bla bla kecy že si pomůžou), jiné 2 týmy z této trojky si nechali vyloučit klíčové domestiky, domestici obecně ve všech třech jsou tak nějak bez formy, nebo polehaní... :D Super Tour
    JAZ
    JAZ --- ---
    VOTA: Martinelli si nevidí do huby, nechápu jak tohle může říct o člověku, který za druhodivizní tým výhrál Kolem Rakouska a byl těsně za desítkou na Giru. Být Hirtem, naseru se odejdu někam lídrovat už jen proto, abych mu za tyhle debilní kecy dokázal opak :) Jasně, letošní Giro se třema časovkama by pro něj tak úplně nebylo, ale třeba na TdF by rozhodně uspěl. Možná by nejel o vítězství, ale stylem Kreuziger by top 5 určitě mohl urvat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam