• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TOMBRIDER: A ta parádní žlutá světla!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JFM: ohhh ta RZ
    JFM
    JFM --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ASACRA: Ty jo Felicie, to už se moc nevidí!
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    NEBIQUE: ja ho nedavno potkal v "rally uprave" pro gumbalkan.
    celkem me to zvedlo naladu

    jen jsem si pak rikal jestli nebudou spis muset predelavat samolepky na 2021 :(
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BISCUIT13: Je to funkční věc. Používala se u "pětimílových" nárazníků (při nárazu do 5 MPH se vrátí do původní polohy).
    Kromě saabů a volv to měly i Porsche 911 (G-modell) a spousta evropských aut, upravených pro americký trh.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    hele, nevíte někdo, co to mají ta volva na náraznících za harmoniku? to je opravdu nějaká funkční vůle pro menší drncnutí, nebo jen skandinávská estetika? všimnul jsem si toho i na saabech a myslel jsem, že to je fakt jen "design".
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Nebylo to dneska, ale stálo to za to =) hned jak přišli, stáhli střechu, chlapík si nepěchoval dýmku a pak motor na první cuknutí naskočil a vyrazili na cestu =)
    PETJU
    PETJU --- ---
    CADDY
    CADDY --- ---
    T6MA: tohle je super úlovek, sám vím jen o jedné u nás... zajímavé auto, v cabriu bych ji bral hned bez váhání :)
    T6MA
    T6MA --- ---
    TEAPACK: mel to na starejch holanskejch znackach. sundaval je na foceni.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    CUSTOM1: no, jestli je to dovoz rovnou z USA, tak rozhodně. Dneska na bílý papíry nedají nic, co nemá OBD-II, takže všechny pěkný motory jsou už passe :-(
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TEAPACK: Nejspíš by byl problém to dostat na bílé (pokud by to vůbec šlo)...

    T6MA: Tomu říkám úlovek! Nádhera!

    BISCUIT13: Hlavně mu chybí lišta na pravých dveřích. A tak to bude mít v průkazu HV...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    T6MA: takový auto je skoro škoda mít na zelenejch... =)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    T6MA: zajimavy. ale ten tuzing chrom kolem lemu je teda na presdrzku :-) totalni nevkus.
    T6MA
    T6MA --- ---
    Buick Reatta. Dle slov majitele: rok vyroby 1989, V6, predokolka a hlavne pry prvni auto s dotykovym displejem (jeste v crt obrazovce) mimo jiny mi demonstroval, jak s jeho pouzitim vysunout mc kazetu. Je to ten displej na pravo schovanej za volantem. Dost necekany setkani na okraji Prahy. Prijel si to tam vyfotit pry pro veteranskou testaci.



    CADDY
    CADDY --- ---
    ja videl (poprve v zivote) takoveho divneho Pezota, asi 104 :)

    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BLAAZEN: A měl bys tam nejzachovalejší auto. :D
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    CUSTOM1: Jako s plechovkou piva v ruce sedící na střeše a partou dobytků bych se klidně Stocholmem tímhle projel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam