• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Trochu už omšelý warcl, ale na původních značkách.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    U tohohle piána musím vypíchout dvě věci - a) původní SPZ, b) pánovi evidentně slouží jako daily car, na vozíku posekaná tráva a uvnitř hozená strunová sekačka. Přitom až na ten blatník pěkně zachovalé auto.

    GECKO
    GECKO --- ---
    TOMBRIDER: IMHO ani jedno. Někteří lidé, zejména na vesnicích mají z nějakého důvodu zvyk vysloužilé věci, zejména auta a podobné stroje prostě odložit někam dozadu za stodolu do kopřiv a nechat je tam... myslím, že bez nějakého zásadnějšího plánu. Je to jeden z důvodů, proč je dnes potřeba k odhlášení auta potvrzení o ekolikvidaci a tedy si ho nemůžeš legálně ponechat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    toho staryho wartburga ma muj prastrejda v podobnym stavu na zahrade ... :-)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---
    TOMBRIDER: Hele podle mě zapomenuté,měl jsem chuť přeskočit plot,vzadu ještě něco bylo....
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOZNIX: To je zapomenutý. Nebo si to někdo schovává do budoucna, jelikož to jednou bude mít neskutečně obrovskou cenu? :)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---


    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KULA: Wow, krásná Granada!
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KULA: Toho potkávám docela často. Většunou okolo Zličína, Rudné. Naposledy předevčírem v Chýni.
    KULA
    KULA --- ---

    První dvě idee jsem po chvíli vyřadil a pak mi to chvíli dalo si to uvědomit :))
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BLAAZEN: Teď to chvíli hledal a není to spíš Praga Picolo? O.o
    Praga Piccolo P31, r.v. 1939 - Znojmo - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/penzion.klarka/detail/117187270-praga-piccolo-p31-rv-1939
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    TEAPACK: To je Skodovka, opravdu je to auto :-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BLAAZEN: to nevypadá na drezínu... =)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    KULA: Byla jich celá smečka. A my si dávali v Poděbradech zmrzku, takže i kdyby to byl ten samy, tak měl dost času ujet

    KULA
    KULA --- ---
    BLAAZEN:
    BLAAZEN:
    Poděbrady, Hradec. Jak se dokázal tak rychle přesunout, jestli je to jeden a ten samý?:D
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam