• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CUSTOM1: A barva taky nesedí.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BISCUIT13: To není Bullitt. Je to hardtop, Bullitt byl fastback.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    PREDSEDA: čert vem bullitta, ale ta 130! i když to nebylo asi konstrukčně bůhvíjak povedené auto, ty tvary jsou pekelné (alespoň pro moje oko a vkus).
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    _UDO_
    _UDO_ --- ---
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TEAPACK: Je to origo a vypadá to takto (nicméně v etce to jako ofiko příslušenství neni) https://www.vwvortex.com/threads/votex-cabrio-flip-up-roof-rack-155071126a.7072500/

    Ohledá měl nějakou reklamu, že jde dírou v kufru prostrčit štafle, takže ideální auto pro dělníka. Nicméně moje zkušenost je, že basa se tam strká blbě.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KORKMAZ: On ten golf nemá skoro žádný kufr a leze se tam jen takovým "průtahem", takže chápu potřebu zvýšit objem pro zavazadla, ale nechápu, jak a kam je to přidělaný, aby to nepřekáželo střeše nebo neviselo metr za auto... ¯\_(ツ)_/¯
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TEAPACK: Teď jsem viděl zahrádku na golfa mk1 cabrio a vlastně ani nevím, jak to mohlo někoho napadnout :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    JIMX: Ne, ten byl v sobotu na srazu italů v Poděbradech.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Jaj, spletl jsem si auta ... majitel mi rikal, ze jedou na nejaky sraz o vikendu ... tak to byl asi jinej :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JIMX: Taky lufťák, sic dvouválcovej. Ale pěknej.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JIMX: nope,,, fiati tam nebyli žádní, ale byl tam jeden Minicooper One v kábriu a ten byl hned vypakován mimo záběry, ostatní VW/koncern mohly být aspoň na pozadí =)

    ale podobné nosiče jsou i na brouky a taky po nějakém koukám =)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Jeden z imho stejného srazu, ale focený už v pátek ráno u majitele doma :-)

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TOMBRIDER: jj, jak to loni se srazy nebylo skoro žádný a letods bídný, tak to byl snad největší sraz ponorek v evropě =) běžně tam jezdí cca 20 aut celkem a letos bylo "jen" 18 ponorek a dohromady tak 50 aut.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TEAPACK: Pěkný :). Koukám sešla se půlka osazenstva aktivního flatu. Vidím Kůču, půleňáka, Samova dědka, Lišákův kompresor...
    Tyhle flat srazy jsem měl moc rád.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    A ještě fotka z vyjížďky...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    O víkendu na Sázavě...
    CADDY
    CADDY --- ---
    PATRICIUS
    PATRICIUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam