• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    GECKO
    GECKO --- ---
    PREDSEDA:
    PREDSEDA: 23 je "nostalgická" linka ne, tam se vypravují různý šroty programově. Jinak tohle je ex Liberecká tuším 19 a předtím ještě ex Ostravská (číslo nevím). V Praze je ještě druhá, co v Liberci jezdila ve dvojici jako 18 (opět ex Ostrava) - ta je zrenovovaná do originální podoby z výroby, jen s jedním světlometem uprostřed s "fousama" kolem. Obě s pantografem. Jezdily na 1000mm trati do JBC, ještě si jsem s nima jezdil v běžným provozu. Byly zajímavý ještě tím, že byly uzpůsobený pro spojení PX (prdelí xobě), kdy lze obsluhovat trať kde je buď úvraťové zakončení na dvoukolejné trati, nebo je jednokolejka přerušená (v Liberci tak jezdily při budování mostů přes rychlostku ve Vratislvicích u Sila).

    V Praze je ještě jedna T2 v originálním provedení s tyčovým sběračem, ale ta IMHO do běžného provozu nejezdí. Jinak ještě zajímavost, T2 v Praze jezdily jen v testovacím provozu, v běžném nasazené nebyly, jen T1 a pak T3.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PREDSEDA: (koukám teda, že jsem asi trochu zaspal a že jezdí už dva roky https://mhd86.cz/2020/03/02/retro-tramvaje-t2-se-chystaji-na-linku-2-kouknete-na-jizdni-rady/ ale já ještě loni na lince 23 potkával jenom v podstatě "obyčejné" T3ky, i když v dobovém hávu)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Dneska velmi potěšil DPP, když vykouzlil na trať tuhle muzejní T2ku. Normálně na linku, žádná historická jízda.

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BACCARA: Hold už si hůř pamatuju :)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VOJTAM: je echt gold, je to Ferrari :)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Včera po cestě domů, jen se mi nezdáli moc ty zadní světla- tak nevím jestli to není replika...
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TOMBRIDER: Ok. Díky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Jj tohle je germán.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Zde nemecka verze....je to tak?

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    CUSTOM1: Hlavně zadní rohová okna. Nárazníky. Barevná kombinace..
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TOMBRIDER: Podle čeho jsi to poznal?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Cestou na včerejší Pražský šutr :)

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BACCARA: Občas potkávám v makru Stodůlky.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    CUSTOM1: Mám nastudováno :)
    Aneb Brazílie se dá poznat na spoustě detailů oproti původní Germanii.
    Ale dneska je to už fuk. I ta Brazilka má cenu. A je to auto co potěší.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TOMBRIDER: Jak víš?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MELDA: tuším že stává Elišky Peškové X Malátova, vždy tak trochu mimo parkovací místo :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Pěkná Brazilka!
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja mam opet zas jen jednoho krasnyho kouska za jizdy. Borec to mastil tak, ze ho neslo dojet, natoz predjet.

    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pojízdná kavárna, tady na dnešních trzích v Mníšku. Sorry za případnou plachtu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam