• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDUniversal Audio UAD DSP
    Auditko věnující se výhradně digitální platformě zpracování zvuku Universal Audio UAD. Simulace analogových i digitálních klasik, pluginy a slevové akce na ně. Jde hlavně o to, neotravovat s tim jinde. Enjoy!
    rozbalit záhlaví
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Mam na prodej Apollo Quad 1st gen... 100% kvalita, pouzivane jen ve studiu..

    https://www.midi.cz/inzerat/200924/universal-audio-apollo-1st-gen-fw-quad-dsp/
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    (Heh, som najskor reagoval a az potom docital diskusiu a pozeram, ze levos_bob napisal +- to iste... asi to bude pravda. api2500 thurst ftw
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    LIQUID_SOUND: Mne prijde 33609 a SSL dost rozdielne vo vela ohladoch.
    33609 je organickejsi a spinavsi. (je to dane najma tym, ze stisuje signal pomocou diode bridge, co je celkom punk...linearne iba odsad posad)
    SSL pouziva VCAs, ktore sa spravaju velmi slusne.
    Inak ak chces SSL so zaujimavejsim AUTO modom, tak API 2500 je v principe SSL, akurat ten THURST mode trochu sofistikovanejsie ekvalizuje sidechain...
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    LIQUID_SOUND: 33609 je sakramentsky punchy. Aspon ja mam skusenost, ze s tym treba opatrne, lebo fakt transienty dost strielaju, resp. pouzit radsej ako paralelku. Wavesacky SSL je take blato oproti tomu. Uricte na drum buss lepsie API.



    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: ja to pouzivam na hiphop/el. bici, fakt te to necha krasne vytvarovat kterykoliv bici... a na paralelku 1176 AE nebo Zener limiter..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: Já mod ty bigbíty nedělám. O tom srovnání nesrovnatelnýho ale vim. KOukal jsem na nějaký videa když to vylezlo.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: to fakt cekni tam se daj uplne libove tvarovat transienty tim thrust detektorem.. uad verze ma oproti ty wavesacky nesrovnatelne lepsi drive a punch...

    Z tohodle videa sem celkem pochopil o co tam bezi:
    5-Minute UAD Tips: API 2500 Bus Compressor Plug-In
    https://www.youtube.com/watch?v=CYSjM-A9tyA
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: Pravda. To API... Musim zkusit demo. Díky za tip.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: 33609 na grupy a za nej pultec, ssl buss comp jedine na jednotlivy stopy kdyz chci aby vic mlatily treba piano nebo kytara, na bici api2500
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Já to teda nikdy nedělám, ale zkoušeli jste někdy porovnat na drum bussu SSL Buss Comp (klidně jen ten slavnej od Waves) a 33609? Jde o běžný popíkový 4 on the floor hraní na soupravu.

    Mám to SSLko rád, je to fakt účinnej workhorse, ale 33609 (3:1, Auto 1 Release, bez zapnutýho limiteru) mi přijde prostě lepší. GR cca 4dB, transienty to zachovává líp. SSL mi víc vytahuje momenty kdy nedochází ke kompresi (asi věc releasovejch časů, protože Auto na 33609 bude program dependant) a dělá mi to z něj asi jlepšího kandidáta na NY kompresi.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Btw. po tom co jsem pořídil ten Massenburg EQ lituju, že jsem investoval do Manley Massive Passive. Kdybyste někdo chtěl koupit nějakej master buss EQ, zkuste demo MDWEQ5. Ono to neni asi potřeba moc představovat, ale tu gloriolu si to imho fakt zaslouží.

    Zbývá se dočkat Massenburg DRC2... ;)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB: přilo pade a jako náááhodou, všechno o pade zdražilo ;)
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: yop! koukej jim poslat jeste naky dolary kurwaa hehe
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ty voleeeeee.... :D Přišlo vám taky?!

    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    LIQUID_SOUND: jo to sem zase naletel ;-) .. takze hloda me co koupim .. bo to je tak levny ted ..a do pristi slevove akce bude pak hodne daleko :-))
    jinak se vsemi plugy velka spokojenost .. lexicon tez miluju ..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Plus mi ty kurvy poslaly další kupon, takže jsem se teď přistihnul, jak už jsem zas u nich v eshopu. :(
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RASTADELIC_T_: Miluju Lexicon 224! Hrozně prima věc!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Tak jsem nevydržel a dneska ráno koupil taky 3+1

    AMS RX16 Expanded
    Oceanway Studios ambience plug-in
    Neve 88RS channelstrip
    a na ty mý pseudo (pracovní) mastery - Massenburg EQ
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    jejej .. no neodolal jsem taky .. sel jsem do 3+1 zadara a koupil distressor, ams reverb, lexicon 224 a vertigo VSM3 mix satellite
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam