• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDUniversal Audio UAD DSP
    Auditko věnující se výhradně digitální platformě zpracování zvuku Universal Audio UAD. Simulace analogových i digitálních klasik, pluginy a slevové akce na ně. Jde hlavně o to, neotravovat s tim jinde. Enjoy!
    rozbalit záhlaví
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RASTADELIC_T_: Miluju Lexicon 224! Hrozně prima věc!
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    jejej .. no neodolal jsem taky .. sel jsem do 3+1 zadara a koupil distressor, ams reverb, lexicon 224 a vertigo VSM3 mix satellite
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Hmm tak nakonec jsem vzal API2500... s kuponem €124 a to mi prijde spokos... a je ten bastard tak super punchy ze mam velkou radost... good deal! #drumbussishappy
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LIQUID_SOUND: kde mám na to ku#va ale brát, to jsem na jejich webu nenašel
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    During the 12 Days of UAD, we’ll be unveiling a new deal every day — with unprecedented savings of up to 60% on favorites from Neve,® SSL,® Manley,® Fender,® API,® and many more.

    Make sure to watch each day’s new video, as our very special UA Choir sings about the UAD plug-in savings that await...


    12 Days of UAD Holiday - Plug-Ins Sale | Universal Audio
    https://www.uaudio.com/12-days-of-uad
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    LIQUID_SOUND: na jaky aplikace je Distressor dobrej? Von je dost nekompromisni, jednou sem ho mel v ruce hardwerove, a snare daval co proto... neprijde ti ze to je takovej vymaklejsi 1176 ??
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    UAD Gallien Krueger 800RB Bass Amp Plug-In by brainworx
    https://www.youtube.com/watch?v=cjr2tpyTDNk
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    UAD Dytronics Tri-Stereo Chorus Plug-In by Softube
    https://www.youtube.com/watch?v=HKpbV9wu2Jo
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    UAD Empirical Labs EL8 Distressor Plug-In
    https://www.youtube.com/watch?v=eoYXElx35E4
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nalezeno v taxiku z mejdanu... Uad 9.4 ma DISTRESSOR!!!

    Plus prej nakou Plexinu ZADAX pro Apollare!
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    Elyssia <3 (aj ked docinenia som mal iba s HW, no ak je SW verna kopia...
    Dufam, ze casom spravia aj ten ich transient designer ako UAD plugin. Lepsi Trans.designer som este asi nevidel.

    Ja som si v v summer sale konecne zobral Massive Passive (ten som mal ako demo uz asi 5x) a Neve 33609 a hovorim si, ze uz mi v principe asi nic moc nechyba. (mozno culture vulture :) no ten tak zatazuje DSP chipy, ze by som musel kupovat aj novu kartu).
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAZIELUS: Ja ted s kuponem koupil inflator asi za 64 ecek. Mno... Ten Xcurve/druhej mod (co si ted nepamatuju jak se jmenuje) efekt co ma Limiter by mi asi stacil. Na sterea/grupy ok, ale asi nejmin jiste utraceny UAD penize. A to jsem tech Sony veci docela fanda.
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    LIQUID_SOUND: taky prostuduju.. jinak ta Elysia je fakt super, doporucuju ji dat jeste sanci.. krasna clean komprese LR i v MS, a paralelni komprese, a super soft clip limiter, kterej te na vystupnim limiteru dostane jeste o par desetin dB vys..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RASTADELIC_T_: Je to kratoucky. U dvou pivek to mas i podtrhany. ;)
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    liquid_sound: dik za tip .. manual urcite proctu ..
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RASTADELIC_T_: Ten Sonnox limiter miluju. Jen imho neni tak jednoduchej jak se na první pohled zdá a musim občas mrknout do manuálu. Nenápadně se uvnitř přepínaj různý módy, což by se na první pohled resp. podle popisků na těch buttonech nezdálo. Určitě doporučuju to přečíst.

    Elysii jsem kdysi zkoušel jako demo, ale nějak jsem s tim asi neuměl tj. nic moc mě to nezaujalo. Nebo je to možná na jinej materiál, než dělám já. Nakonec jsem vybral 33609, tu znám a je to super.
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    EMT 140 je opravdu super .. neodolali jsme Elysia Alpha compressor a Sonnox Limiter
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    LIQUID_SOUND: je super, uz som ho mal ako DEMO, takyto charkater ziadny iny reverb nema.

    inak offtopic. Pred nedavnom som presiel na Antelope zvukovku. Oni maju taky interny efektovy engine FGPA. Neni to vst, musim to pouzivat ako externe HW v DAW, ale som celkom uneseny z toho, ako to hra. zatial tam nemaju vela efektov, ale to co je, hra lepsie nez UAD, hlavne EQ - Pultec, SSL. Nepovedal by som to. Som zvedavy, s cim pride UAD 3.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAVENIUZ: EMT140 je muj oblíbenej plugin. Už jsem udělal jazzovou desku, kde je to za celou dobu jedinej reverb.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    Ja som si to zakazal. Jedina vynimka bola EMT plate, ale ten ma tak mizernu zlavu, ze na to kaslem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam