• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Available: 12 August
    This game will unlock in approximately 3 days

    wtf?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    "time to die" :p
    SVORO
    SVORO --- ---
    Právě se mne zeptal kamarád proč jsem si koupil NMS a proč to chci hrát, chvilku jsem nad tím přemýšlel. Od začátku co sleduji co slibují a jak se to vyvíjí tak mám na mysli jeden citát z Blade Runnera: "Viděl jsem věci, kterým byste vy, lidé, nevěřili. Zapálené válečné lodě v dráze Orionu. Viděl jsem C paprsky zářit ve tmě poblíž Tannhäuserovy brány. Všechny ty chvíle se ztratí v čase, jako slzy v dešti."
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    k tomu patchi! "Tvorové, které potkáte na svých výpravách, mají nyní komplexní stravovací návyky v závislosti na typu planety a klimatu. Pokud je budete krmit a starat se o ně, přinese vám to zajímavé bonusy. Mohou vás ochraňovat, stát se vašimi mazlíčky, upozorňovat na cenné předměty a někteří dokonce vyměšují vzácné materiály." -husty! husty! :))
    Patch dělá z No Man's Sky téměř jinou hru - Hrej.cz
    http://www.hrej.cz/novinky/2016/08/08/patch-dela-z-no-mans-sky-prakticky-novou-hru-41154/
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Fans are having fun with No Man's Sky's gold disc picture | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/...rcf713&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb
    SVORO
    SVORO --- ---
    VICTIM81: SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stavět základny :))
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    obsah "day one update" a hint co je v planu pro dalsi patche. vcelku zajimave.
    News | No Man's Sky
    http://www.no-mans-sky.com/news/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TRAGED: Jop, vypada to ze odesla deska (to uz bude druha :D )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ADMIX: Ten tvůj 4 mesice starej Rig?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak mi prave chcipnul komp - to si toho moc nezaparim :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Pripada mi hrozne hloupy, ze ten pulse drive dela wannabe-stellar drive effect, kdyz poletujou jen mezi planetama. Tam bych mnohem radsi videl ze prave okolo nic nelita, jen se ta planeta zvetsuje podezrele rychle :))
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: strasne mi to na tech planetach pripomina Subnauticu, coz je vlastne docela dobre:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ADMIX: vzdycky jsem si myslel, ze 640x480 uz byla SVGA (aspon iirc treba takovej Syndicate se tim honosil) a ejhle ona je SVGA az od 800x600:) Inu kazdej den se clovek dozvi nejakou naprosto neuzitecnou informaci:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    je to tak, taky jsem se ze začátku divil kvalitě.... než mi to došlo. Ale konzolisty mám rád, tak jsem na to nechtěl upomínat :)))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TRAGED: vga je 640x480, ale pointu snad vsichni pochopili :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ADMIX: 320x200? :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VIRIK: To vypada fakt libove, ale nemoh jsem se zasmat nad streamama z PS4 ve VGA rozliseni :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Watch Us Play No Man's Sky
    http://kotaku.com/watch-us-play-no-mans-sky-1784877447

    nevypadá to zle. Někteří sice píšou nuda, hrůza – ale je to podobné jako blbé reakce na MAfii 3, která vypadá taky skvěle. Je to vlastně čiste exploring, možnost různých kombinací vybavení, - adventure exploring, myslím že pak bude za hodně stát i ta komunita kolem tý hry. Vypadá to klidně a dobře - asi si jdu koupit v předprodeji už nyní (aspoň bude bonus, nějaká ta lepší loď).
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VICTIM81: jo to chapu. ja zas chci disk,kdybych to pak nekdy nahodou chtel pustit dal a este z toho mel nakej halir :D
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    BOBESH: mam jen ps3 ale pokud jsem chtel neco o cem jsem byl presvedcen ze budu hrat nejak vice jako treba last of us ktere jsem prosel asi 3x a chci mit maximalni pohodli tak jsem to vzdy koupil primo na PSstore. maji sice pomalej download a drzi doporucene ceny. ale maji obvykle pre-load a cela instanace na hdd takze zadne srani se s diskem. protoze jsem sproste linej clovek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam