• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Ah,

    No Man’s Sky was set to release simultaneously on PlayStation 4 and PC in North America tomorrow (August 9), but Hello Games founder Sean Murray confirmed on Friday that the PC version would instead be released globally on August 12. “It’s so important we get it right and make the best version we can,” he said on Twitter.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Available: 12 August
    This game will unlock in approximately 3 days

    wtf?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    "time to die" :p
    SVORO
    SVORO --- ---
    Právě se mne zeptal kamarád proč jsem si koupil NMS a proč to chci hrát, chvilku jsem nad tím přemýšlel. Od začátku co sleduji co slibují a jak se to vyvíjí tak mám na mysli jeden citát z Blade Runnera: "Viděl jsem věci, kterým byste vy, lidé, nevěřili. Zapálené válečné lodě v dráze Orionu. Viděl jsem C paprsky zářit ve tmě poblíž Tannhäuserovy brány. Všechny ty chvíle se ztratí v čase, jako slzy v dešti."
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    k tomu patchi! "Tvorové, které potkáte na svých výpravách, mají nyní komplexní stravovací návyky v závislosti na typu planety a klimatu. Pokud je budete krmit a starat se o ně, přinese vám to zajímavé bonusy. Mohou vás ochraňovat, stát se vašimi mazlíčky, upozorňovat na cenné předměty a někteří dokonce vyměšují vzácné materiály." -husty! husty! :))
    Patch dělá z No Man's Sky téměř jinou hru - Hrej.cz
    http://www.hrej.cz/novinky/2016/08/08/patch-dela-z-no-mans-sky-prakticky-novou-hru-41154/
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Fans are having fun with No Man's Sky's gold disc picture | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/...rcf713&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb
    SVORO
    SVORO --- ---
    VICTIM81: SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stavět základny :))
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    obsah "day one update" a hint co je v planu pro dalsi patche. vcelku zajimave.
    News | No Man's Sky
    http://www.no-mans-sky.com/news/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TRAGED: Jop, vypada to ze odesla deska (to uz bude druha :D )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ADMIX: Ten tvůj 4 mesice starej Rig?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak mi prave chcipnul komp - to si toho moc nezaparim :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Pripada mi hrozne hloupy, ze ten pulse drive dela wannabe-stellar drive effect, kdyz poletujou jen mezi planetama. Tam bych mnohem radsi videl ze prave okolo nic nelita, jen se ta planeta zvetsuje podezrele rychle :))
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: strasne mi to na tech planetach pripomina Subnauticu, coz je vlastne docela dobre:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ADMIX: vzdycky jsem si myslel, ze 640x480 uz byla SVGA (aspon iirc treba takovej Syndicate se tim honosil) a ejhle ona je SVGA az od 800x600:) Inu kazdej den se clovek dozvi nejakou naprosto neuzitecnou informaci:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    je to tak, taky jsem se ze začátku divil kvalitě.... než mi to došlo. Ale konzolisty mám rád, tak jsem na to nechtěl upomínat :)))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TRAGED: vga je 640x480, ale pointu snad vsichni pochopili :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ADMIX: 320x200? :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VIRIK: To vypada fakt libove, ale nemoh jsem se zasmat nad streamama z PS4 ve VGA rozliseni :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Watch Us Play No Man's Sky
    http://kotaku.com/watch-us-play-no-mans-sky-1784877447

    nevypadá to zle. Někteří sice píšou nuda, hrůza – ale je to podobné jako blbé reakce na MAfii 3, která vypadá taky skvěle. Je to vlastně čiste exploring, možnost různých kombinací vybavení, - adventure exploring, myslím že pak bude za hodně stát i ta komunita kolem tý hry. Vypadá to klidně a dobře - asi si jdu koupit v předprodeji už nyní (aspoň bude bonus, nějaká ta lepší loď).
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VICTIM81: jo to chapu. ja zas chci disk,kdybych to pak nekdy nahodou chtel pustit dal a este z toho mel nakej halir :D
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    BOBESH: mam jen ps3 ale pokud jsem chtel neco o cem jsem byl presvedcen ze budu hrat nejak vice jako treba last of us ktere jsem prosel asi 3x a chci mit maximalni pohodli tak jsem to vzdy koupil primo na PSstore. maji sice pomalej download a drzi doporucene ceny. ale maji obvykle pre-load a cela instanace na hdd takze zadne srani se s diskem. protoze jsem sproste linej clovek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam