• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: no to nemam prave! :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    hlavne to chce ten atlas access key, potkal jsem uz nespocet debris pro otevreni
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tady naky tipy
    No Man's Sky: 13 Things You Probably Didn't Know You Could Do - GameSpot
    http://www.gamespot.com/gallery/no-mans-sky-13-things-you-probably-didnt-know-you-/2900-830/
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    aha aha.

    a jeste mam takovou cervenou ikonku primo ve hre. v dolnim pravym rohu. jakoze nakej "armor" asi ci co. pritom stit,zdravi na max...
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: tak se tes, to bude az pozdeji no, hypedrive musis nabit warp clankama, mrkni na nej z ceho se vyrabi..je tam myslim nejakej liquid kterej hned neziskas, musis plnit ze zacatku ty ukoly co to pise
    BOBESH: asi jen stav upload serveru
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BOBESH: dneska ranoi ve 3 mi to tam naskocilo. Do te doby to bylo zelene (online)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jo a taky vam to v ty obrazovce "journal" pise dole ze ste offline nebo jak? takovy cerveny kolecko...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    EZEE: kdepak. Co sem koukal tak mi to rika at si sezenu hyperspace drive ale ani nevim ve kterzm frcu ho naji
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: Ty jsi jeste nebyl u Atlase doma? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja furt nema takovy to "neco atlas v1" ci co. nemuzu otvirat naky veci a dyz sem predevcirem pristal na naky obchodni stanici,tak sem diky tomu nemohl ani dovnitr :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    Jo taky jsem si vsiml ze fauna je hodne totozna, jen jinak barevna a mirne pozmenena, obcas z toho vylezou zajimavy potvory. Udelame nejakou galerii kam budeme hazet novy druhy at to muzeme pomerovat?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    EZEE: jak nasel ? ja ho sebral na zacatku (trosku mi to zavanelo ghostem v destine) a pak zatim nic. On te nejak povede ?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja bych ten cil ci naky postrkovadlo obcas potreboval,apc sem schopnej se zaseknout na jedny planete dve hodiny! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: buhvi co nas ceka :) Atlas me vcera rozbil kdyz jsem ho nasel
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BIMBAS: ja taktez,ale asi sem malo nachodil a potkal :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    EZEE: to jo ale chtelo by to celoplanetarni
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: no jelikoz mas upgradovaci moduly pro multitool tak se species scaner nebo neco takovyho da ocekavat imho
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BOBESH: aha ! proto mam pistolku v tmave cervenem ramecku spolu s tremi upgrady. Ja si myslel ze je to jenom oznaceni co se navzajem afektuje.
    Ono mi v jazyku dost pomahaji rizne ruiny a morove sloupy. Pak jeste protacim obchodniky pro slova
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    BIMBAS: funguje to jako sandbox. neni tam zadny epicky carrot on stick ktery te drzi za ruku a rika ti co dalsiho je potreba. kazdy dalsi cil si musis urcit sam at uz jde o nalezeni toho posledniho tvora nebo cokoliv jineho. v tomto ohledu bude hra pro hodne lidi zklamani protoze rada lidi proste potrebuje mit urcene cile. a je to zcela pochopitene.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BIMBAS: 100 slov?! dobre ty! ouplnej lingvista! :)) ja umim tak 15 od jedny rasy a pak par od jiny... :)

    myslim,ze ty skenery budou pak lepci,ale zatim nevim.
    taky sem videl dobrej postreh na ten "inventar" - mulit-tool/starship. dyz se davaj ty upgrady vedle sebe,tak se ty ramecky obarvej a asi to bude mit nakej smysl :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam