• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: mno tyhle uz by te asi polechtali ;))
    EZEE
    EZEE --- ---
    TUSIL: sentinelove jsou sunky, ty nam nic nezabrani :)
    BOBESH: asi mame byt pssst
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ty minusky sou za co? jakoze spoiler? :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    EZEE: sentinelove by meli hlidat, jestli ty planety nedrancujes moc, tj. narazis na nejakou planetu se vzacnym prvkem, tak se snazej zabranit, abys ji celou vytezil :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: nee. mam upe jinou tu pistolku
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: nedal ti upgrade jenom? pac ten zakladni tool na tezeni je boundnutej
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jo tak to vim :) po me jeden chtel multi-tool a vymenil mi ho za lepsi :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: emzaci a terminaly na planetach/stanicich ti obcas hodi, nebo te nauci nove slovo, nakrmil jsem nejakyho potvoraka, chvilku me sledoval a pak jsem mu uletel :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jj. s nima este neco bude no. takovy fizli sou to :)

    z jakejch emzaku co pada?

    jo a uz si naky zvirata krmil? te pak muzou doprovazet. a nebo zavest k nakymu dobrymu lootu ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: jj ze sentinelu padaji obcas i emzaci ti davaji, jen by me zajimalo proc tam ty sentinelove jsou na kazde planete, tam se bude jeste neco odehravat s tema robotama ze screenu pred releasem urcite
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: mno dost to predelavali. spis k lepsimu. mozna az moc ;)
    co se tyka nepratel,tak ja sem zas klasicky podelanej. takze vsechny hned skenuju a koukam na "temperament". taky na me sli zatim jen naky pavouci ci co. obry sem este zadny nepotkal. jo a pirati mi dali pres cunu ve vesmiru. jinac ty maly litaci sentinels. tech sem par odbouchnul,pac me srali a prej z nich muze vypadnout nova technologie
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: Witchera nevim jak predelali. Kazdopadne strasne me bavi si ty zasoby hlidat :D Je teda celkem lehky ty zakladni obstarat, ale proste je prdel kdyz dojde palivo nebo proste energie v exo a musis si to obstarat. Co nepratele? Ja mam samy kamarady na planete, jen jsem potkal jednoho mozkopavouka malyho co si to chtel vyrikat a kteryho jsem hned odbouchnul a byl klid, ale jinak zadny obri.

    Vsimli jste si tech ruzne barevnych planet na mape?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jj. toe takovy divny,ale imho to este prekopou. vis jak zacinal Witcher3 inventar a jak vypada dnes ;)
    ja cetl manika,co prej nasel 30ti! to uz by mohlo stacit :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: trosku me to sere ze do inventare musi hazet i upgrady, ale videl jsem lod s 22 slotama, mam 14, tak to je uz slusnej carrier :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tady za to mas obrazek! :)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jaaaj! dikec! to odpovida no. misto nemam vubec. ikdyz nasel sem uz cosi,kde sem si upgradoval o 1!! mistecko! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    joooo, protoze to neni stit, ale je to ten BAG, kdyz se na to podivas poradne
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo tak je to Full Inventory
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: I think it means you're disconnected from the online servers, I had it and then saw that message on my start screen so saved and closed the app and loaded back in and it's gone
    To by sedelo, ja ze zacatku mel taky zelene to kolecko a v dobe kdy zcervenalo sem si zacal vsimat toho stitu.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    [ BOBESH @ GameShots :: screenshoty z her ]
    na prvnim obr. je vpravo dole videt to cerveny neco. mate to taky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam