• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: trosku me to sere ze do inventare musi hazet i upgrady, ale videl jsem lod s 22 slotama, mam 14, tak to je uz slusnej carrier :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jaaaj! dikec! to odpovida no. misto nemam vubec. ikdyz nasel sem uz cosi,kde sem si upgradoval o 1!! mistecko! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    joooo, protoze to neni stit, ale je to ten BAG, kdyz se na to podivas poradne
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo tak je to Full Inventory
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: I think it means you're disconnected from the online servers, I had it and then saw that message on my start screen so saved and closed the app and loaded back in and it's gone
    To by sedelo, ja ze zacatku mel taky zelene to kolecko a v dobe kdy zcervenalo sem si zacal vsimat toho stitu.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    [ BOBESH @ GameShots :: screenshoty z her ]
    na prvnim obr. je vpravo dole videt to cerveny neco. mate to taky?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: no to nemam prave! :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    hlavne to chce ten atlas access key, potkal jsem uz nespocet debris pro otevreni
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tady naky tipy
    No Man's Sky: 13 Things You Probably Didn't Know You Could Do - GameSpot
    http://www.gamespot.com/gallery/no-mans-sky-13-things-you-probably-didnt-know-you-/2900-830/
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    aha aha.

    a jeste mam takovou cervenou ikonku primo ve hre. v dolnim pravym rohu. jakoze nakej "armor" asi ci co. pritom stit,zdravi na max...
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: tak se tes, to bude az pozdeji no, hypedrive musis nabit warp clankama, mrkni na nej z ceho se vyrabi..je tam myslim nejakej liquid kterej hned neziskas, musis plnit ze zacatku ty ukoly co to pise
    BOBESH: asi jen stav upload serveru
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BOBESH: dneska ranoi ve 3 mi to tam naskocilo. Do te doby to bylo zelene (online)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jo a taky vam to v ty obrazovce "journal" pise dole ze ste offline nebo jak? takovy cerveny kolecko...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    EZEE: kdepak. Co sem koukal tak mi to rika at si sezenu hyperspace drive ale ani nevim ve kterzm frcu ho naji
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: Ty jsi jeste nebyl u Atlase doma? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja furt nema takovy to "neco atlas v1" ci co. nemuzu otvirat naky veci a dyz sem predevcirem pristal na naky obchodni stanici,tak sem diky tomu nemohl ani dovnitr :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    Jo taky jsem si vsiml ze fauna je hodne totozna, jen jinak barevna a mirne pozmenena, obcas z toho vylezou zajimavy potvory. Udelame nejakou galerii kam budeme hazet novy druhy at to muzeme pomerovat?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    EZEE: jak nasel ? ja ho sebral na zacatku (trosku mi to zavanelo ghostem v destine) a pak zatim nic. On te nejak povede ?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja bych ten cil ci naky postrkovadlo obcas potreboval,apc sem schopnej se zaseknout na jedny planete dve hodiny! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BIMBAS: buhvi co nas ceka :) Atlas me vcera rozbil kdyz jsem ho nasel
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BIMBAS: ja taktez,ale asi sem malo nachodil a potkal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam