• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EZEE: Bysme si pak tady meli sepsat, kde kdo je, treba se potkame :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    ADMIX: Tak večer na Helios 348P
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: vid! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: Pff, jak na PSku :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    No Man’s Sky: PC Graphics Settings Unveiled, 4K Screenshots On Show | GeForce
    http://www.geforce.com/whats-new/articles/no-mans-sky-pc-graphics-settings-4k-screenshots
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Drzte huby sakra, ja tady hypnotizuju to odpocitavani celej den :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: *Y
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: mno tyhle uz by te asi polechtali ;))
    EZEE
    EZEE --- ---
    TUSIL: sentinelove jsou sunky, ty nam nic nezabrani :)
    BOBESH: asi mame byt pssst
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ty minusky sou za co? jakoze spoiler? :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    EZEE: sentinelove by meli hlidat, jestli ty planety nedrancujes moc, tj. narazis na nejakou planetu se vzacnym prvkem, tak se snazej zabranit, abys ji celou vytezil :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: nee. mam upe jinou tu pistolku
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: nedal ti upgrade jenom? pac ten zakladni tool na tezeni je boundnutej
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jo tak to vim :) po me jeden chtel multi-tool a vymenil mi ho za lepsi :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: emzaci a terminaly na planetach/stanicich ti obcas hodi, nebo te nauci nove slovo, nakrmil jsem nejakyho potvoraka, chvilku me sledoval a pak jsem mu uletel :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jj. s nima este neco bude no. takovy fizli sou to :)

    z jakejch emzaku co pada?

    jo a uz si naky zvirata krmil? te pak muzou doprovazet. a nebo zavest k nakymu dobrymu lootu ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: jj ze sentinelu padaji obcas i emzaci ti davaji, jen by me zajimalo proc tam ty sentinelove jsou na kazde planete, tam se bude jeste neco odehravat s tema robotama ze screenu pred releasem urcite
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: mno dost to predelavali. spis k lepsimu. mozna az moc ;)
    co se tyka nepratel,tak ja sem zas klasicky podelanej. takze vsechny hned skenuju a koukam na "temperament". taky na me sli zatim jen naky pavouci ci co. obry sem este zadny nepotkal. jo a pirati mi dali pres cunu ve vesmiru. jinac ty maly litaci sentinels. tech sem par odbouchnul,pac me srali a prej z nich muze vypadnout nova technologie
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: Witchera nevim jak predelali. Kazdopadne strasne me bavi si ty zasoby hlidat :D Je teda celkem lehky ty zakladni obstarat, ale proste je prdel kdyz dojde palivo nebo proste energie v exo a musis si to obstarat. Co nepratele? Ja mam samy kamarady na planete, jen jsem potkal jednoho mozkopavouka malyho co si to chtel vyrikat a kteryho jsem hned odbouchnul a byl klid, ale jinak zadny obri.

    Vsimli jste si tech ruzne barevnych planet na mape?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: jj. toe takovy divny,ale imho to este prekopou. vis jak zacinal Witcher3 inventar a jak vypada dnes ;)
    ja cetl manika,co prej nasel 30ti! to uz by mohlo stacit :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: trosku me to sere ze do inventare musi hazet i upgrady, ale videl jsem lod s 22 slotama, mam 14, tak to je uz slusnej carrier :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam