• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    SVORO
    SVORO --- ---
    _KOFILA_: Tak to ani omylem! :D jsem skoro 10 hodin na jedné planetě!!! a to jsem se ještě ani nepodíval na ostatní planety v systému natož na dva měsíce jedné z nich!! :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    JEMHADAR: Podle mne Outpost->Transmision->monolit=shelter, outpost ti dává bluprinty, Trans.. tě naveda na maják, kde může být Pod (oblek) crashsite nebo "prd" monolit je na slova a shelter na technologie...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    SVORO: Co blaznis, na to prijdes po hodine hrani...
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    GORDHART: O tom žádná, ale pak nemáš kam dávat perly :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    JEMHADAR: já tam většinou beru monolity, hlavně protože mě tam ta mystika fakt baví :)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Vyplatí se dávat si vyhledat "shelter" (slouží k tomu ten skener, co do nebe vysílá oranžový paprsek), ve většině případů to ukáže cestu k drop podu, který za postupně rostoucí objem peněz nabizí vždy rozšíření obleku o jeden slot.
    SVORO
    SVORO --- ---
    _KOFILA_: Týýýýýýýý Voléééééééééééééé takvýhle spojlerýýýýýýýýýý kurvááááááááá :((
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    na kazde space station za dverma na ktery potrebujete pass1 je vzdy jeden slot...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CHILDINTIME: Tak, ja jsem prvnich pet planet nenasel nic, a pak jsem je zacal prolitavat nizsi rychlosti a najednou jsem nasel osm podu kousek od sebe ...
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    CHILDINTIME: musíš najít takovou budovu na povrchu (která vypadá jak droppod z warhammeru) a tam si vždycky můžeš koupit slot navíc.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ADMIX: kde se berou lepsi obleky?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mne se dneska darilo, 46 slots v obleku, 16 slot multitool ... ted jeste nejakou lepsi nez 23 slot starou mrdku lod :D
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jsem ted zaseklej na jedny planete, chybi zinek abych mohl postavit veci kteryma nabiju hyperloop, nikde tu neni a nikdo mi ho nechce prodat :) snad na nejakym pristim trading terminalu bude nebo potkam nekoho kdo mi ho proda, ale uz to trva dlouho, hlavne uz chci pryc, je tu strasna zima, kazdou chvili je storm a jenom prejit od lode do budovy mi sebere pulku ty ochrany :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    SVORO: přijde mi, že sigma je horší než tau. Aspoň to jde tak poznat u těch techů, který maj v ikonce čísla.
    SVORO
    SVORO --- ---
    BTW jak máte technologie co je jak lepší sigma nebo tau? mám v tom dost dobrej zmatek :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Musim teda rict, ze jsem trochu zklamanej, ze nektery veci nejsou taky random - crashed ship site vypada vzdycky navlas stejne, kdyz letim z planety a prileti nakladni lode, tak ty vypadaj taky vsechny stejne, a je jich i stejnej pocet ... Nektery veci jsou vyreseny dobre, ale tohle mi trochu kazi dojem :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Od začátku jsem nic nepojmenoval ačkoliv nutkání je fakt silné....
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ja mam zatim par hodin a tesim se az to zapnu znova :) krmil jsem nejaky zvirata a pak me vzdycky zavedli k takovymu cervenymu diamantu/boxu co dava nejaky zajimavy veci, akorat to pak privola utok sentinelu (a vetsinou tam byl i nejaky velky), takze pozor na to..celkem dobre se da proti tem velkym schovat a je klid..zatim nejvic bojoju s nedostatkem mista v lodi/obleku
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    JAFROST: tak to mas neskutecnou haluz. pady her na konzoli nejsou nic unikatniho. byt treba PSX padalo snad zcela vyjmecne. ale uz ps2 a psp byl slusny zacatek. a cim novejsi generace tim vice her najdes ktere dokazou konzoli zaseknout. ale NMS prej na ps4 trha rekordy i tomhle :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Já měl jeden crash po půl hodině hry, pak už nic. Ale jinak teda barvičky! Spousta barviček! Byl jsem vlastně docela rád, když jsem našel pouštní planetu, kde všechny barvičky byly v jeskyních a já si mohl chvíli jen tak lítat.

    A teda to, když jsem našel první základnu "nakaženou" nějakym divnym orgnaickym šmejdem bylo docela staršidelný. Stejně tak jako některý ty texty tam.

    Za mě zatím super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam