• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    VICTIM81: Tak nějak jsem si myslel, že to bude takovejhle oser :D

    Btw, když se děje milestone obrazovka, tak stanice nechytá loď vlečnym paparskem (nebo se mi to takhle stalo už podruhý a možná jen blbě řídim). Takže jsem si málem rozflákal loď při příletu, protože moje oblíbená cesta warp -> superrychlostí ke stanici -> bez brždění do modrýho pruhu mě málem stála loď :D
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    tak jsem se naucil kompletni GEKstinu. tezko rict kolik slov to celkem bylo. protoze se na konci jen umocnil muj pocit ze acivmenty jsou debilni napad a sotva ktera hra je umi opravdu vyuzit. tady to cloveka spamuje kazdou chvili za blbych 5 10 20 slov coz je uplne a naprosto bezvyznamne.. posledni aciv byl na 150 kde to porad byla slabota a ted kdyz ma clovek vsechno tak se neobjevi nic. takze clovek dostane poplacani po zadech za uplne naproste prkotiny a kraviny jako by se cekalo ze je snad tezce retardovany a je zazrak ze dokazal kliknout mysi na neco aktivniho. a pak na konci neceho co stalo nejake usili... prd.
    a to bez urazky vyci postizenym. ale mi to fakt prijde jako vysmech.
    ted si jeste dohledam posledi dve zvirata at mam dalsi planetu kompletni a pak snad uz prijde cas na dalsi system.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    já už se lekl že proběhne wipe
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JAFROST: no dyk, ale už sjem pochopil, že myslíte tu možnost stavění základny.
    To by bylo super, protože to chybí, místo kde by se dali i hromadit zásoby (emeridu, hehe).
    A pak bych potřeboval takovou praktickou věc – možnost postavit si maják. Klidně krátkodobě, ale něco co by mi pomohlo označit nějaký místo nebo se aspoň orientovat.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    VIRIK: to je update, co už proběhl s náznakem toho, na čem pracujou dál
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a datum je tam August 7, 2016, tj před 9 dny?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JAFROST: to zni dobře:)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    btw doporučuju update log přečíst do konce :) - http://www.no-mans-sky.com/2016/08/update-1-03/
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    aaah, ok - ja jsem zatím jen prelit do druhyho systemu:) stravil jsem v prvním hromadu casu tim ze jsem ho do mrti vyplundroval:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: když potkáváš alieny na jeich stanicích, po planetách, tak maj za sebou obchod a pak krabici s touhle nabídkou a jak říkaj kluci, ten spaceport. Odpovídá to tomu, kolik jich najdeš, já měl první tři (postupně lepší) už v druhý soustavě na tam objevený první planetě, kde jsem byl přes 6 hodin.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GANDHI: vetsinou na plosinach kde je jeden spaceport. Takove ty male lokalni trznice. Maji je na stene ke koupi ve velkem boxu. Nebo pak casto u te jedne rasy co vypadaji jak "orkove". Jsou to valecnici a casto ti nabidnou nejaky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GANDHI: Ja dostal 24 slot nekde okolo dvacatyho systemu ...
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    GANDHI: ja ho objevil az v jinym systemu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    kde se da splasit lepsi multitool? exosuit uz mam vylepsenej asi o pet slotu, ale na lepsi multitool jsem ještě nenarazil. je fakt ze jsem se zatím sotva hnul z domovského systemu.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja jsem si řikal že prodávat ty Atlas stony je blbost. Ale cena lakala na zacatku. Ted jich potrebuju 10 ....
    SVORO
    SVORO --- ---
    KENZO: Hele neboj zase to budeš mít možná bez bugů ;)


    BIMBAS: BTW pokud tě sentinelové serou tak počkej dokud nenaskočí "pes" budou tam dva lítavci a jeden pes s tím, že zabij psa a jednoho lítavce počkej dokud ten poslední tě nenascanuje objeví se velký robot všechno zabij a budeš mít klid od sentinlů.

    Kadžopdáně nechápu, z lítajících sentíků padá neutrino mode nebo tak nějak ten se prodává za 13 K a je potřeba sem tam ke kraftění, ale nestakuje se ze psů padá Defensive Matrix nebo tak nějak ten se prodává za 25-7 K a ten se stakuje a je potřeba ke kraftění...


    Jinak rozhodně ta hra potřeboval větší beta test, který měli dát v rámci preoderů třebas teď na týden a vydat to až za měsíc.... Každopádně mě začíná dost točit to mizení PoI po čase nebo po loadu nebo když se vracíte zpět na nějakou planetu z jiné v systému, kurnik jako proč se tohle dějě v sci-fi hře to loď nemá databanku na souřadnice nebo co? Omlouvám se konzolistům, ale kurva co je tohle za port na PC? To i posraný Division mělo lepší port a to glitchů/bugů/exploitů je v obou hrách stejně :( Fakt tohle je hodně SNAFU
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    hele ja mel vcera v 10 vecer taky 8 slotový tool. Pak jsem najednou dostal 10,12,16,18 temer za sebou v takove rychlosti ze jsem je ani mezi tim nevylepsoval. Lod mam asi ze čtvrtého crashsitu
    KENZO
    KENZO --- ---
    Nejhorší je že všichni so krásně craftíte a vydělávate milióny a já mám tool s 8 sloty původní loď/vrak a batoh vylepšený o 1 slot. A nejdřív to zapnu v pátek a to už budu úplná lůza nemajetná proti vám.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORDHART: tahle je fakt tragická vzhledem:D mě se zatim líbila asi jenom jedna lod. Jinak jsou to alegorické vozy nebo kopie z Destiny pomalu
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    to bych se posral. Do třech do rána kšeftuju na spacestationě s obchodnikama v doku abych měl 7,5 milionu a ono mi to při vypínání hry crashne ? save byl po příletu na základnu takžen asi 3 hodiny dřív. Takže hrz odkládám až bude opatchováno, já na to nemam

    Jinak tool už mam 18. slotů v báglu 42 a suveréně nejvíc super poměr čas/příjem jsou ty perly z kytek. Nosil jsem jich po 25 do zakladny a ještě se člověk pobaví střílenim sentinelů. CCa co 20 minut to asi 700 tisic.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    náhodou mně to vygenerovalo kanadu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam