• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jiank jsem si nemohl nevšimnout lidí co dělaj Elite, jak okamžitě využili situaci a ji vytěžili. :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    tak zalezi jakem mod pouzijes. muzes tim ty barvy zvyraznit nebo potlacit, dle gusta. ale imho treba mnozstvi travy tim neovlivnis protoze to je dano seedem planety a ne modama. ovlivnit pak pujde na jakou vzdalenost se ti to vykresluje protoze to je dano grafickyma detailama ktere se daji menit.
    a ne ze by nesly menit veci souvisejici s generovanim. uz i do toho se lidi vrtaji. ale to je mimo muj zajem.
    hezci grafiku a vice jejiho nastaveni bych ale vylozene uvital... hned po nalezite optimalizaci vykonu.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: to je jedinej rozdil, co jsem tak nejak kvitoval pozitivne:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    je tam víc oblivion trávy :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    asi jsem trouba, ale prijde mi, ze ty mody z toho delaj jen obycejnej barvotiskovej kyc, kterej je ve vysledku ještě horsi nez nemodifikovana verze:)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    moc pekny vysledek. takhle to doufam bude v dohledne dobe vypadat i bez modifikaci. i kdyz to bych chtel asi moc. ale hlavne tu optimalizaci aby se to jeste hybalo.
    10 days after release PC is getting closer to the E3 dream! : NoMansSkyTheGame
    https://www.reddit.com/...TheGame/comments/4ytofu/10_days_after_release_pc_is_getting_closer_to_the/
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    VIRIK: Ten titulní screenshot neni z aktuální hry:)
    Jinak je to dobrej zdroj pro začátečníky.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    co říkáte na tohle?

    No Man's Sky guide | Polygon
    http://www.polygon.com/no-mans-sky/2016/8/9/12409104/no-mans-sky-guide
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    prodam NMS ps4 za 1100,- praha - holesovice/mala strana
    KENZO
    KENZO --- ---
    Už dobrý. Restart ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KENZO: můžeš si jí přivolat...
    KENZO
    KENZO --- ---
    Shit
    KENZO
    KENZO --- ---
    Tak mi zamrzla loď na planetě
    SVORO
    SVORO --- ---
    JAFROST: no Dismantle/rozebrat musíš tu loď přijmout pak projedeš všechny upgrady co na tý lodi jsou a rozebereš je dá ti to cca půlku materiálu co je potřeba na jejich stavbu... ale jde je u lodí co jsou na crash ship a u multitoolu jen ty co můžeš koupit z krabice na zdi... Pokud chce koupit novou loď tak můžeš rozbrat svojí starou a čekat na "lepší" na SS...
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SVORO: jak se rozebiraj lode, ja tam zadnou moznost na rozlozeni vubec nevidim
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Ja mam 22 slotu, 7 volnejch :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    ADMIX: To jsme na tom stejně :D teda loď 27 slotů, ale jak tam mám ta upgrady tak asi 8 slotů je volných :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Jojo, ja mam malou lod a velkej oblek, takze vsechno syslim u sebe a do lode posilam materialy (pac jsou 500 a ne 250)
    SVORO
    SVORO --- ---
    ADMIX: Těžko říct, já jsem nic takovýho jako je na tom videou záměrně nedělal a ty kostky začali stakovat takhle samy... Jako lodě jsem rozebíral to dělám i s multitoolem a ty kostky takhle prostě u mě fungují dlouho no... Navíc novej update to měl opravit, ale asi se nezadařilo.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Jo aha, to je glitch, tak to mrdam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam