• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak nevím jak u koho, ale přijde mi lepší když Murray nikde neběhá a nemluví kraviny, ale sedí ve studiu s dalšíma lidma a pracuje na nápravě.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: sem tam. Když nejezdíme Forzu nebo neběháme v Mafii.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    No Man's Sky: Sean Murray is 'fine', Hello Games busy on next patch
    http://www.ibtimes.co.uk/...ky-audio-chief-says-sean-murray-fine-hello-games-busy-next-patch-1585646
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    po te co se mi posral save jsem to jeste nezkousel s poslednim patchem. velmi se mi nakonec hodilo ze vysla expanze do wow. takze ted na to vlastne ani nemam cas. ale wowko si pomalu seda a jakmile to prejde do te bezne rutiny ze clovek uz nic extra nehoni tak se k tomu vratim a to i v pripade ze by ten save byl dead a ja to musel hrat od znova.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    já už to zaříznul.... je to nuda. Ale tak už jsem v životě 1300 utratil za větší hovadiny :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    hraje to vlastne jeste nekdo?
    JCD
    JCD --- ---
    JCD
    JCD --- ---
    no ja se nedivim, hral jsem to chvili na PC s xbox ovladacem a jak rad jsem se vratil k klavesnici a mysi :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    :/

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Davova psychoza v internetu je IMHO minimalne tak nebezpecna jako v IRL a zacina se vynorovat nezanedbatele mnozstvi lidi, kteri si toho jsou dobre vedomi a vyuzivaji ve svuj prospech.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: Steam tvrdí, že refund řeší tak jako v jiných případech. Já bych jim věřil.
    Já to měl u jinýho titulu, kde mi uznali refund i když to hlásilo mnohem více než dvě hodiny, ale to je taky proto, že mám 900 titulů na účtu, hodně z toho koupenýho na steam obchodě a normálně toho nevyužívám, takže moje ID tam má ten ratiing důvěry vysoko, prostě dobrý platící zákazník. Takže ano, individuelně to posuzují a vracejí tam, kde to má důvod. I po měsících i po hodinách hraní.
    Když budeš mít hru a ani za tři měsíce tvůrci nezoptimalizují nebo prostě se opakuje jinej důvod, tak to normálně vykomunikuješ a refunduješ, to není problém. Ty podmínky co steam zdůrazňuje (2h a dva měsíce) jsou prostě aby se to nezneužívalo nějakejm vychcánkama (co maj pak ratting taky hodně nízko), ale pevně daná věc to nejni.

    CANDLEMASS: touché
    CANDLEMASS
    CANDLEMASS --- ---
    Děláte jakoby koupě hry, kterou pak nehrajete, byla nějakou tragédií. Já to tak kupříkladu dělám poslední roky pravidelně :-) (a NMS si také časem koupím)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: pokud je pravda to, co jsem tu nekde cetl, ie ze steam refunduje NMS i po uplynuti onech vseobecnejch 2 hodin na zaklade namitky klamave reklamy, pak je imho regulace dostatecna.

    Zbytek by mela resit obycejna sebereflexe, a pokud ji nekdo postrada, tak at trpi.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: nojo, ale krotit by se to mělo, koukni co vzniklo kolem hry co simuluje zvířátka na planetách. Mezinárodně – s lidma to jebe v emerice stejně jako v evropě, to fakt není normální.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: neni tezky vytvorit iluzi, kdyz mas dav blbu, co ji uveri:) to neni problem internetu, to je problem populace:p
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    A nepodporovat kliky online vekslaku co radoby pisou o hrach pritom prodavaji reklamy na pujcky za ktere si maji deti kupovat ps4 a pc...
    JCD
    JCD --- ---
    není a priori nutno číst tištěné časáky, stačí si udělat vlastní názor a nepřebírat názory vořežprutů na youtube ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    no, něco na tom bude, protože já dneska ráno mimoděk našel v dalším Score i noticku, kde se SONY popisuje, jakej dělá marketing malýmu indie týmu, jak jim kompletně udělali prezentaci na E3 a kupujou čas v drahejch TV šou sledovanejch milionem diváků. Mno....

    Nicméně pointa je jinde.

    Fakt bych apeloval na to, aby jste si víc kupovali ty tištěný časopisy, ve kterých dělají aspoň nějací profesionálové. Testem prošlo dobře Score i Level, informace od nich byly podložené a kdo se rozhodoval ke koupi podle nich, věděl co má čekat.
    Nějak vyvážený je ještě games.cz, videa a podobný věci co dělají.

    Youtube, TV šou a reddit fakt ne-e. U Ubisoftu si už dáváj lidi pozor, tak zjevně musí i jinde. A už vůbec nedávat na nyx diskuze a jim podobný, kde jsou schopný lidi prosazovat věci který odporují rok starýmu článkům a pak následujícím vydávaných v normálním časopisu (a ne, fakt lidi neobviňuju že lžou, oni prostě lžou). Internet má zjevně veliký problém s vytvářením iluzí (a marketing se toho zjevně rád chytá, takže to jenom bude horší).
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    _KOFILA_: Je to lákavá nabídka, ale já se znám: na půjčené hry si nikdy nenajdu čas. Kdyžtak se ozvu, dík.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    _KOFILA_: hlavne pak s tim zdanlive neviditelnym prechodem do skutecneho zivota :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam