• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Já hraju na PS4, takže to jsou Twitter shares z FW. Takže ostrost neřeším :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    v tom jurským parku jsem tenkrát strávil hodně času

    //jo a všechno fotky jsou komprimovaný ještě ve photoshopu, v originálu je to poměrně ostré//

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Ta velká, uprostřed s rohama nemá zmutovaný nohy, ale skrývala mládě (k neexistenci chování zvířat).
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: mi povídej, včetně obřích predátorů (dokonce skreen z několik soustav)















    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Neco obrazku z tech "pustyh planet bez zivota":








    A dva dinosauri na zaver ;-)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    BIMBAS: Tak jo, s krabickou si moc neuziju.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    DAVESADE: jestli ti stačí samotná placka tak jo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAVESADE: Moc brzo. Aktualne pocitej se 700,- :-)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Proda nekdo pro ps4 za 500?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jj, je to tak, barevný hvězdy a nejlíp vymax. hyperpohon.
    Potom jsou zvířata a stromy nejen na planetách, ale má to i třeba vodní měsíce nebo fakt měsíčný jurský parky.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Je to hodně hvězdou, u který jste. Ta doporučovaná trasa je naprd, tam jsou blbá hvězdy. Ale s lepším hyperpohonem se můžete dostat k těm barevnejm hvězdám a tam je takovejhlech planet víc :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    dal jsem tak 40 planet v tom týdnu jak to vyšlo a žádná z nich nevypadala takto, všude mráz, radiace a nebo sopečno :) že bych pořádně provětral raketu? :)
    JCD
    JCD --- ---
    TRAGED: krasa, ja mel bud samy led, nebo skaly, zkratka mraz, toxicita, nebo naopak vyhen...ten raj co tu ukazujes jsem jakziv nevidel :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    mejte se, unbook :/ Mel jsem te raaaaaad
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: já tam měl taky pěkný planety. Dokonce i s hejny malejch dinosaurů a dokonce je pak jedna šelma (poměrně obrovská, já jí byl po kolena) lovila....

    přesto jistej Kolman teď v posledním score v nějakým komentáři na zadních stránkách se stejně zase rozčiloval, že tam nejsou ani bohaté planety a ani šelmy a ty neloví.... už je to tak na úrovni Bůh suď.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A nalosovala se mi planeta skoro jak z E3 ;-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    To litani me dost zklamalo, koupil jsem si pak Elite: Dangerous, a ta radost, kdyz jsem najednou videl skutecnou hvezdu a skutecnou solarni soustavu, nepopsatelny!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON:Aby jsi si zvetsil inventar a vylepsil Multitoool, tak musis prolezt kde co - pruzkum a s kazdym vylepsenim je tvuj zivot lehci - motivace. Je to jasna soucast gamedesignu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: coze?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Tak je to součást motivace ke snažení a průzkumu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam