• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: coze?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Tak je to součást motivace ke snažení a průzkumu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: jeden z faktoru, kvuli cemu sem to prestal hrat. Mne ani tak nevadila ta repetetivnost, ono to s ni zas tak hrozny neni, ale vadily mi technicky veci (inventar, zbrane, fyzika letani atd)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Konečně sem se k NMS dostal a zatím velmi dobré. Ale velikost, nebo spíš tedy malost inventářů mě tedy točí dost :-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    DRAGON: to vidim prvne :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EZEE: videl sem nekolik videi, kde u takovych monolitickych "portalu" lezi koule. Lide se je snazili k tem portalum dokoulet a so far co sem tak videl, nikomu se to nepodarilo rozlousknout, tak me zajimalo jestli je nejakej progres :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    VIRIK: PR you know
    DRAGON: jaky koule?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prisel uz nekdo na to, k cemu jsou ty portaly resp koule?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak nevím jak u koho, ale přijde mi lepší když Murray nikde neběhá a nemluví kraviny, ale sedí ve studiu s dalšíma lidma a pracuje na nápravě.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: sem tam. Když nejezdíme Forzu nebo neběháme v Mafii.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    No Man's Sky: Sean Murray is 'fine', Hello Games busy on next patch
    http://www.ibtimes.co.uk/...ky-audio-chief-says-sean-murray-fine-hello-games-busy-next-patch-1585646
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    po te co se mi posral save jsem to jeste nezkousel s poslednim patchem. velmi se mi nakonec hodilo ze vysla expanze do wow. takze ted na to vlastne ani nemam cas. ale wowko si pomalu seda a jakmile to prejde do te bezne rutiny ze clovek uz nic extra nehoni tak se k tomu vratim a to i v pripade ze by ten save byl dead a ja to musel hrat od znova.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    já už to zaříznul.... je to nuda. Ale tak už jsem v životě 1300 utratil za větší hovadiny :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    hraje to vlastne jeste nekdo?
    JCD
    JCD --- ---
    JCD
    JCD --- ---
    no ja se nedivim, hral jsem to chvili na PC s xbox ovladacem a jak rad jsem se vratil k klavesnici a mysi :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    :/

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Davova psychoza v internetu je IMHO minimalne tak nebezpecna jako v IRL a zacina se vynorovat nezanedbatele mnozstvi lidi, kteri si toho jsou dobre vedomi a vyuzivaji ve svuj prospech.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: Steam tvrdí, že refund řeší tak jako v jiných případech. Já bych jim věřil.
    Já to měl u jinýho titulu, kde mi uznali refund i když to hlásilo mnohem více než dvě hodiny, ale to je taky proto, že mám 900 titulů na účtu, hodně z toho koupenýho na steam obchodě a normálně toho nevyužívám, takže moje ID tam má ten ratiing důvěry vysoko, prostě dobrý platící zákazník. Takže ano, individuelně to posuzují a vracejí tam, kde to má důvod. I po měsících i po hodinách hraní.
    Když budeš mít hru a ani za tři měsíce tvůrci nezoptimalizují nebo prostě se opakuje jinej důvod, tak to normálně vykomunikuješ a refunduješ, to není problém. Ty podmínky co steam zdůrazňuje (2h a dva měsíce) jsou prostě aby se to nezneužívalo nějakejm vychcánkama (co maj pak ratting taky hodně nízko), ale pevně daná věc to nejni.

    CANDLEMASS: touché
    CANDLEMASS
    CANDLEMASS --- ---
    Děláte jakoby koupě hry, kterou pak nehrajete, byla nějakou tragédií. Já to tak kupříkladu dělám poslední roky pravidelně :-) (a NMS si také časem koupím)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam