• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    teda vlastne ovcacek ne, toho nenavidim :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: ale jo, dyt jo, morcata tam jsou :) neber se tak vazne, ja tu hru mam taky rad, ale proste... je to takovej Ovcacek mezi hrama :))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DRAGON: Hned na tom prvnim shotu je zviratek spousta, jen tim ze se nehybou, nejsou v te trave uplne snadno videt.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGED: krome ty flory tam teda moc zivota neni, o tom nas presvedcujes nejen ty ;-))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ono je taky peklo neco takoveho odladit. IMHO to casem napravi patchema. Holt se upsali dablu, takze honili terminy,
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsem ukradnul, je to názor, že jak měli na začátku problémy (tušímměli vplavené studio nebo co), a pak museli rychle vydávat, tak hodně omezili výhody svýho engine, který je jinak prý dost slušný:

    No Man’s Sky – Procedural Content | 3DGameDevblog
    http://3dgamedevblog.com/wordpress/?p=836
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: JJ, jakmile je zvíře masožravec, tak jde po mě.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Já hraju na PS4, takže to jsou Twitter shares z FW. Takže ostrost neřeším :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    v tom jurským parku jsem tenkrát strávil hodně času

    //jo a všechno fotky jsou komprimovaný ještě ve photoshopu, v originálu je to poměrně ostré//

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Ta velká, uprostřed s rohama nemá zmutovaný nohy, ale skrývala mládě (k neexistenci chování zvířat).
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: mi povídej, včetně obřích predátorů (dokonce skreen z několik soustav)















    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Neco obrazku z tech "pustyh planet bez zivota":








    A dva dinosauri na zaver ;-)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    BIMBAS: Tak jo, s krabickou si moc neuziju.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    DAVESADE: jestli ti stačí samotná placka tak jo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAVESADE: Moc brzo. Aktualne pocitej se 700,- :-)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Proda nekdo pro ps4 za 500?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jj, je to tak, barevný hvězdy a nejlíp vymax. hyperpohon.
    Potom jsou zvířata a stromy nejen na planetách, ale má to i třeba vodní měsíce nebo fakt měsíčný jurský parky.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Je to hodně hvězdou, u který jste. Ta doporučovaná trasa je naprd, tam jsou blbá hvězdy. Ale s lepším hyperpohonem se můžete dostat k těm barevnejm hvězdám a tam je takovejhlech planet víc :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    dal jsem tak 40 planet v tom týdnu jak to vyšlo a žádná z nich nevypadala takto, všude mráz, radiace a nebo sopečno :) že bych pořádně provětral raketu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam