• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    HALCYON: Jestli někdo najdete hezkou(!) planetu s portálem, tak já si tam rád vybuduju základnu:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    naprosto převážně hodně lidí s PC, pak pár s PS4 a nakonec já, jeden s Xbox verzí (plus mam i PC)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Kolik nás je tu na PC platformě? Jestli alespoň 4, co se sejít a udělat si Nyx skupinovku na nějaké fajné planetě? :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak dobrý, konec hlášení.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak co se vydělávání týče, asi nejlepší výsledky mám s kombinovanejma S skener modulama. Co zvíře to 250k. A je to takové skoro bezpracné :). Si člověk lítá a fotí...
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak já už pár hnízd vybral, ale mám pocit, že za jedno vejce je tak 100k. Zisk byl v řádech milionů. Tak se spíš věnuju příběhový lince, protože má nízkou dotaci na screentime :(.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Tak to jsi měl napsat jako odpověď rovnou :D.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    HALCYON: Jako že.... money, no problem.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    HALCYON: Tak jasně, ale whispering eggs jsou všude :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    XYNDLL_2Q3F: To dělám, ale stejně doplácím rozdíl ceny.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    HALCYON: Dobrá strategie je, najít loď, opravit lunch trusters, koupit (vyměnit) za nepoškozenou novou loď
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    OTAVA: Tak já už jich dost potkal, ale můj money management je ve stylu "spend all in for first shiny thing I see", takže většinou si nechám zajít chuť :D.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Podle stremaeru kdyz chces S classu nebo rare (?) tak mas stat nekde v outpostu kde dost dlouho a ni zacnou priletat po nejakym case.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Neblbni, to je úplně super loď, já takovou pěknou nemám. Můj Bé class fighter má 25 slotů. V podstatě mu jí závidim :D.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    HALCYON: to musíme vyzkoušet. Podobně jako jsi psal, že najednou nemáš jak přivolat Frachter – napadlo mne zda jde se k tobě připojit, přivolat můj a s ním pak skočit směrem k tomu tvému.
    A když se pak vrátím k sobě, jde i můj Frachter?
    A když u tebe nechám teleport?

    Jinak ale případy ztracených lodí i Frachterů existují, takže je třeba si je fakt hlídat a úplně neblbnout.


    KRUTAS: a navíc vypadá moc hezky, hrál jsem s podobnou celý rok.
    HALCYON: hraje chvilku. Ty lepší se objevuojou přece až s časem.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: Pche, Bé class.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---

    hraju chvilku ale tadle plechovka kterou sem si privlastnil potesila :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: +1

    A jak je to s kradením kolegovo lokací? Můžu si postavit bázi v cizí hře a pak v singlu na ní skočit? Nenapadlo mě to zkusit :(.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    když se k někomu připojuješ, tak volíš hned na začátku hry - join se k nějakýmu hráči a pak určuješ přes jakej svůj save (z toho jde tvá herní postava s inventářem). Když pak skončíte, ty si u další hry volíš moje hra (s možností že s emůžou jiní hráči připojit a volíš si zase save herní postavy, klidně tý samý cos měl před tím s kamošem. Ztotožňuje se jen ten inventář a postava, ale jinak s enahraješ tam, kde jsi před tím v singlu sám skončil.

    Je to tam celý i napsaný. Kde budeš je ta první volba - tvá hra nebo do hry kamoše, save co je potom určuje kterou svoji postavu s inventářem, vybavením a postupem si vybereš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam