• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    A SCIENCE-FICTION GAME SET IN AN INFINITE PROCEDURALLY GENERATED GALAXY
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    HALCYON: koupit jí vlastní verzi No Mans Sky.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Díky za reklamu. :) Pár lidí se už připojilo, ale kromě Kruťase mi neni úplně jasné kdo je kdo. Ale to asi nevadí. Akorát VIRIKu, mě pořád žena stalluje od kompu, včera jsem to zapnul na 20 minut a pak mě od toho odtáhla. Co mám dělat? Rozejít se a vyhodit jí, nebo napsat do pošty pro tebe?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Pc hráči, hlaste se hlavně do toho klubu co tu nalinkoval Halcyón. Přes ten se pak snadno kontaktujeme io na steam :)
    MALANIUS
    MALANIUS --- ---
    taky se nekdy pridam, pc
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MAIMONIDES: nevim jak
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    KRUTAS: pošli kód k hvězdný bráně
    DWAY
    DWAY --- ---
    Sigh, a to sem chtel hrat subnauticu vecer...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    VIRIK: klide kdyz mi reknes jak .... ale ted sem v praci home u NMS budu az po ctvrty hodine
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KRUTAS: pošli souřadnice
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MAIMONIDES: ja mam v planu udelat si zakladnu na jedny planete kterou se nasel , me pobavila tim ze sou tam takovy velky kreatůry ktery kdyz projdou kolem tak se třese cela zeme ... zatim tam mam jenom postavenou chýši ,portal a neco co nevim k cemu je :)) . Hhraju chvilku ale planuju to tam jako hlavni base camp. Zatim sem se moc nevenoval blueprintum ale to casem prijde :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    MAIMONIDES: Poslal jsem ti friend request. Doufám, že nejsi stydlivý.

    Jinak teda jsem založil i steam groupu.

    Steam Community :: Group :: Czech Interlopers
    https://steamcommunity.com/groups/intrlprscze
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    MAIMONIDES: HALCYON: vy dva se můžete lehce najít přes můj profil na steam, se dejte do přátel.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    HALCYON: Jestli někdo najdete hezkou(!) planetu s portálem, tak já si tam rád vybuduju základnu:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    naprosto převážně hodně lidí s PC, pak pár s PS4 a nakonec já, jeden s Xbox verzí (plus mam i PC)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Kolik nás je tu na PC platformě? Jestli alespoň 4, co se sejít a udělat si Nyx skupinovku na nějaké fajné planetě? :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak dobrý, konec hlášení.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak co se vydělávání týče, asi nejlepší výsledky mám s kombinovanejma S skener modulama. Co zvíře to 250k. A je to takové skoro bezpracné :). Si člověk lítá a fotí...
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Jinak já už pár hnízd vybral, ale mám pocit, že za jedno vejce je tak 100k. Zisk byl v řádech milionů. Tak se spíš věnuju příběhový lince, protože má nízkou dotaci na screentime :(.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Tak to jsi měl napsat jako odpověď rovnou :D.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    HALCYON: Jako že.... money, no problem.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam