• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: Well, to se ho asi budu muset zeptat, popravdě mě to ani nenapadlo :-o.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    HALCYON: potkal sem hrace ktery jedou s modama , jako ze neomezeny prachy , neomezeny suroviny , zvetseny pravdepodobnosti spawnu Skovejch veci apod ..... nabizel mi pomoc ale odmitl sem . Chci se prokousat touhle hrou postupne a svepomoci. !! tim samozrejme netvrdim ze Tvuj donator je moder !!! .
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: Nevim, ještě bych to mohl zadat na youtube, ale skoro se bojim, že už jsi to viděl taky. Takže nejspíš kadmium získat nejde :(. :D

    Jinak, zatím nejhezčí báze co jsem viděl má Steam ID Mekano (je ve skupině), ukazoval mi ji a jen tak mimochodem mi dal přes 300mio jednotek :D tak už vyčkávám na S-klass loď.

    Jeho flotila taky stojí za to.



    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    HALCYON: no to sem si taky precetl ale vtipny prave je ze cadmium pada v systemech kam se dostanes pouze s cadmium motorem na kterej protrebujes cadmium :))
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    KRUTAS: According to wiki:

    Sources
    In resource deposits on planets orbiting red stars..

    Cadmium - No Man's Sky Wiki
    https://nomanssky.gamepedia.com/Cadmium

    Sám jsem ho viděl, jenom když jsem dismantloval nějaké moduly.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    hele parto ... kde já, jako zpovykanej traveller sezenu cadmium ... potrebuju to na vyrobu cadmium drive a atlas pass v2 . Sem vo tendle nanicovatej nerost bo co to je zatim ani nezakopnul :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    hele tak se mi konecne podarilo vydolovat adresu moji planety .... akorat nevim kam se to uklada tak sem to na pankace vyfotil :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    XYNDLL_2Q3F: BOZI! :-)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Multiplayer....

    I spent a day killing and stealing from players in No Man's Sky and all I got was a bunch of guilt | PC Gamer
    https://www.pcgamer.com/...-stealing-from-players-in-no-mans-sky-and-all-i-got-was-a-bunch-of-guilt/
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    VIRIK: no, je to hrozny srani, driv proste stacilo najit drop pod a mel si misto do suitu, ted to hcce opravit tri veci, no nastvalo me to, i kdyz nakonec je to lepsi, nez jen si vzit exosuit, stejne je cela ta hra o grindeni, ale to bych nesmel znat tu predchozi pohodlnou verzi .)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    tak takhle vypadaji ti drobeckove co mi strasi u zakladny ...... uz teda teoreticky vim jak na tu hvezdnou branu ale stale nemuzu najit monolith ... takze az se povede poslu koordinaty :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LOJZEE: nebo z blízké obchodní stanice.

    Já sjem měl taky něco podobnýho, ale hned v nejbližším bydlení jsem u jednoho tvora správně rozklíčoval tu hádanku (a nestrčil mu carbon do nosu) a on mi tohle přesně daroval.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    najdu drop pod a chce to po me surovinu s jinyho planetarniho systemu, takze ragequit :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: a asi lepsi lod no. Tu co mam neni uplne nejhorsi v porovnani s prditkem ve kterem hrac zacina.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Sorry, já jsem laik :D. Vrchol mé pc gaming gramotnosti je cena biggest DayZ SA hater ever co jsem vyhrál na nyxu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    HALCYON: to je normální, takhle je postavených třeba spousta her z japonska a taky mi trvalo si vždycky zvyknout, ale odměnou bejvají skutečně výborný příběhy.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: je to totálně jiný, já mám taky starej save a díky bugu jsme přišel stejně o všech 11 atlas kamenů a vůbec inventář, ale ono i tvý vybavení a upgrady se kompletně zresetujou... a blueprinty taky nemáš.
    Jediná výhoda je už nějakej kredit (a já si koupil pokročilýho frachtera) a že máš v mapě předchozí cestu a to je celý.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    DWAY: No, jednu věc (abych mohl kritizovat) bych asi zmínit mohl, že všechny ty mechanismy co jsem jmenoval jsou takové trochu clunky. Chce to zapojit i představivost, abys z toho měl radost. Třeba, než mi došlo, že za těma dialogovýma textama s random mluvícíma hlavama se skrývá jeden z nejepičtějších příběhů co jsem zatím sjížděl...

    Whenever you feel overwhelmed, just go wandering.
    DWAY
    DWAY --- ---
    HALCYON: protoze se zbytkem nemuzu nesouhlasit :) Premyslim, jestli to nerozjet znova. Je to trosku jina hra od chvile kdy jsem to rozjel, tak jestli nejsem trosku mimo kontext.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    DWAY: Tyjo, proč sis vybral tohle jako jediný bod, na který reaguješ? Já se snažil odbodovat toho co nejvíc. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam