• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    DWAY
    DWAY --- ---
    HALCYON: tak ja uz to hral predtim. To nejsou prvni planety
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Já ještě přemýšlím, jestli nezačít Perma death postavu, než zabřednu do normálu na moc dlouho :(.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    DWAY:
    Dvě planety z 18 quintillionů je strašně málo :). – rozmanitost a radost z objevování

    Jako grind mi to nepřijde, spíš mám pocit, že toho můžu a chci dělat mnohem víc, než kolik stíhám. Vydat se můžeš několika směrama.
    - Cestovat vesmírem jako explorer
    - Stavět báze a farmy
    - Budovat vesmírnou flotilu freighterů a tebou najmutýh lodí na nich
    - Živit se jako biolog-badatel
    - Můžeš obchodovat (prodej nákup s insigtama do ekonomií navštívených systémů)
    - Můžeš modovat vybavení / sebe. Můžeš jet příběhové linky a questy.

    Většina těch možností se ti odemyká během prvních desítek hodin. Jestli jsi to pustil a byl zklamán, je možné, že to bude formovat tvůj další zážitek ze hry.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Delam neco spatne, a nebo to proste jen neni hra pro me?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak ja nevim, vcera jsem to pustil, ale nejak me to nemuze chytit porad. Mozna sem mel i unluck na planety, jedna byla jen more a par ostruvku a druha tam me sentinelove strileli pomalu co sem pristal. Hra vypada o dost lepe (moznostma. Grafiku uplne nesrovnavam) ale porad mi prijde ze to je strasne hodne o grindu.

    A kdyz me pronasleduji stihacky kterym nejde uletet, tak to je strasna pruda.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    HALCYON: koupit jí vlastní verzi No Mans Sky.
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Jinak v rámci té skupiny na steamu, kdo se přihlásí, může soutěžit. Během pracovní doby koukám kdo hraje a kdo hraje nejvíc v pracovní době, stává se automaticky player of the week (funkce steamu).
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    btw


    HALCYON
    HALCYON --- ---
    (to neni moje žena, aby bylo jasno)

    HALCYON
    HALCYON --- ---
    VIRIK: Díky za reklamu. :) Pár lidí se už připojilo, ale kromě Kruťase mi neni úplně jasné kdo je kdo. Ale to asi nevadí. Akorát VIRIKu, mě pořád žena stalluje od kompu, včera jsem to zapnul na 20 minut a pak mě od toho odtáhla. Co mám dělat? Rozejít se a vyhodit jí, nebo napsat do pošty pro tebe?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Pc hráči, hlaste se hlavně do toho klubu co tu nalinkoval Halcyón. Přes ten se pak snadno kontaktujeme io na steam :)
    MALANIUS
    MALANIUS --- ---
    taky se nekdy pridam, pc
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MAIMONIDES: nevim jak
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    KRUTAS: pošli kód k hvězdný bráně
    DWAY
    DWAY --- ---
    Sigh, a to sem chtel hrat subnauticu vecer...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    VIRIK: klide kdyz mi reknes jak .... ale ted sem v praci home u NMS budu az po ctvrty hodine
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KRUTAS: pošli souřadnice
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MAIMONIDES: ja mam v planu udelat si zakladnu na jedny planete kterou se nasel , me pobavila tim ze sou tam takovy velky kreatůry ktery kdyz projdou kolem tak se třese cela zeme ... zatim tam mam jenom postavenou chýši ,portal a neco co nevim k cemu je :)) . Hhraju chvilku ale planuju to tam jako hlavni base camp. Zatim sem se moc nevenoval blueprintum ale to casem prijde :)
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    MAIMONIDES: Poslal jsem ti friend request. Doufám, že nejsi stydlivý.

    Jinak teda jsem založil i steam groupu.

    Steam Community :: Group :: Czech Interlopers
    https://steamcommunity.com/groups/intrlprscze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam