• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKATEMURAIVěci které vydrží roky
    BOS
    BOS --- ---
    NYX: mužovy sandále asi 6 let. možná je to tím, že je vyrobili před 6 lety :-)
    NYX
    NYX --- ---
    BOS: S eccem mam teda podstatne horsi zkusenosti, casto nevydrzi ani rok.
    BOS
    BOS --- ---
    (a můj vnitřní grammar nazi říká, že název klubu má být "Věci, které vydrží roky")
    BOS
    BOS --- ---
    boty: Vagabond, Ecco. stabilně drží 5-6 let. pohorky Hanwag, Alpina (14 let).
    oblečení: od českých návrhářů, kabát od Pavla Ivančice/Muset drží a drží a vypadá skvěle a skvěle.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ADAMIRA: já nedám dopustit na značku patagonia. Většina je teda v designu "na Anapurnu", takže do města fakt ne. Je to šité v Číně apod., ale fakt docela kvalitně.
    Ta značka má motto: "Reuse, repair, recycle".
    Dokonce pořádají i putovní obchod s jejich použitýma hadrama. Docela si věří, že ty hadry něco vydrží. A já to můžu ze své zkušenosti potvrdit.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SKATEMURAI: Zatím nejlepší značka v tomhle směru je pro mě Jack Wolfskin, koupil jsem si větrovku (jetou na aukru) a řekl bych že jí nosim docela dost pravidelně snad celý rok už 8 let a drží jak židovská víra.

    Ale zase nevím jak jsou nastavený pravidla, jestli takováhle normální značka nebo se jedná o bundy co přežijou tři dělostřelecké přípravy, 4 turnusy v Iráku a doporučuje je 11 z 10 NAVY SEALs. (v názvu maj tak 65x slovo taktical).
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: http://www.meindlboty.cz/ to je ono kde doplňují podrážky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SKATEMURAI: o jedné značce v jiném klubu mluvili a že je mají i 15 a víc let ale nezapamatovala jsem si název těch bot. A až si vzpomenu co má kamarádka tak to napíšu. Stojí kolem 4tis a víc, obchod je někde u Karláku, jsou německé a výrobce doplňuje podrážku kdykoliv je potřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam