• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TMHElektron: Magic Music mashines!
    Diskuze ohledně vybavení švédského výrobce hudebních nástrojů, typy, tricky, OS updates, patches, samples, bug fixes etc...
    rozbalit záhlaví
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: a proč? já si myslim že se najde skupinka cca 3-5 lidí co o tom něco ví a umí si připravit lehčí přednášku. Není to zas tak těžký, kamera na ruce, projektor, plátno....
    OTZ
    OTZ --- ---
    myslel jsem resellera hudebnich propriet obecne..

    a ten sraz by mel bejt kdo s kym? jenom majitele a fanousci? idealni by byl prave nekdo od nich :) nebo aspon od bastlu (i kdyz to jsou spis taky nadsenci) ci thomanna
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: zkus najít na eShopu kytar elektron... nemaj to. Jedinej kdo tady přeprodává elektrony je shop http://noise.kitchen/product-category/brands/elektron/ od bastláků. Já jsem schopnej eventuelně sraz domluvit třeba v Prodance.cz a spojit to třeba s prezentací studiovejch monitorů. Je to samozřejmě nástřel....
    OTZ
    OTZ --- ---
    no a na druhy strane by to mohl klidne zastitovat nejakej lokalni reseller, treba -ehm- kytary.cz :))
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: elektron tady zastoupení nemá. Leda udělat nějakej Elektron sraz, to by ale šlo dohnat celkem daleko, tzn. napsat jim o support etc, jsou celkem otevřený tomuhle progresivnímu marketingu. Možná by se něco dalo zkusit a vymyslet.
    OTZ
    OTZ --- ---
    btw, tady v cz Elektrony nikdo neprodava? neni moznost si to nikde zkusit?
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Takhle to funguje normalne. Koupis vic kusu, dostanes slevu. Staci drze napsat do thomanna ; ) znate to, lina huba..
    TMH
    TMH --- ---
    VIRUS31: kdo ti da mnozstevni slevu na elektrony? To me zajima :)))) bude pry az na jare, na NAMM byl pouze nefunkcni prototyp
    QYDO
    QYDO --- ---
    VIRUS31: To nikdo nedá :))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    A nechcete udelat hromadnej order Digitaktu, kdo teda ma zajem, aby byla lepsi cena?
    QYDO
    QYDO --- ---
    TMH: A bicích masin není nikdy dost
    STARF
    STARF --- ---
    TMH: uvidime no... ja si treba taky myslel, ze nechci Heat a ted jsem to mel tyden doma a nezbyva mi, nez si to koupit taky :/
    TMH
    TMH --- ---
    Jako nejdrive jsem byl zklamanej ale tedka se mi to libi cim dal vic :))) malej dostupnej elektron, navic bici masiny fakt umej....
    BABB
    BABB --- ---
    VIRUS31: hele ja si ho spis necham :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    BABB: odkoupim a pockej si do jara .)
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    DOSTA: no tak s machinedrumem to moc nesouvisi jak se divam
    TMH
    TMH --- ---
    600 $
    OTZ
    OTZ --- ---
    vsak jo to bylo jenom co se tyce tech vystupu.

    jo, o pulku mensi, ergonomie bude asi taky zajimava :)
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: oproti arturii tohle bude mít ale například pamět a je to o půlku menší, efekty atd.. nesrovnával bych to.
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: no oni maj master sběrnici vyřešenou skvěle právě... není potřeba se obávat že by se zvuky mezi sebou polykali nebo tak, maj tam nějaký celkem dost advanced algorytmy který to řešej, sám jsem byl překvapenej po mnoha letech zkušeností s různejma grooveboxama atd že to prostě fakt hraje... doporučuju vyzkoušet.
    OTZ
    OTZ --- ---
    no me beztak fascinuje ten 1x stereo vystup. asi hodne veri internimu processingu..delay+reverb hezky, ale co treba distorze, nebo komprese.

    i "blba" arturia za 12k ma ty vystupy individualne..

    nebo bude nejaky reseni v tom jejich overbridgi? takze cesta reseni "vse pod jednou znackou" aka roland?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam