• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALUSA_SECUNDUSDon't Starve Together a Oxygen Not Included
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: uz na zacatku, (mam to bez zvuku) kdy nesbiraj co lezi na zemi, co muzou, me prislo ze to nedaji :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no ted se tam zacinaji trosku motat, moc jim na zimu neduveruju :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ja kompiluju tipy co jsem nasel, hodim to pak sem pro vecer
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: 4)byla narazka na:

    d: hanzi pockej na nas s tim division at si dame spolu.
    h: neee neee ja budu hrat solo na 30tce se sejdem.
    d: uz sme na tricitce, dem na to?
    h: me uz to nebavi

    :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    udelali dve farmicky, to ka davas seeds a cekas co ti z toho vyroste.. nevim co mu tam z toho vypadlo, ale upek z toho popcorn, takze to vypada ze ti z toho neco random vyroste a ne mrkev pokazdy..
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS:
    Vcera jsme si takovy misto nasel... Planina - spusta krav = hnojivo!
    hned pod planinou se to delilo na podklad, ktery byl pro kastasny a podklad pro smrky... - nestudoval jsem to ale vypozoroval jsem, (pokud je to kvuli tomu) ze kdyz das rostlinu na spatnej podklad, zacne ti hnit a ikdyz uz je ohnojena, cela umre a musis ji nekam presadit. takze z tohodle duvodu je dobry byt pobliz vseho, protoze nekde rostou jedny berries, jinde druhy.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    wolfgang umira hlady a vsechny hejtuje ze mu nedaji najist :)

    jinak vysadili par berries a nasli kravy, takze to muzou rovnou ohovnit.. ale nemaj jich vic jak 5 zatim
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD:
    1) souhlas
    2) moc silnej duch - imho nejsilnejsi zbran ve hre
    3) prislo mi taky ze z toho neni zadny zradlo uzitecny
    4) ja jeste nevyhorel, ikdyz to hraju furt dokola, porad me to bavi - takovej MINECRAFT 100x jinak :D
    5) po dlouhem testovani a zvazovani, je IMHO lepsi mit svet velkej (ten basic) - mas pravdu ze uz i ten malej je obrovskej, ale pokud prezijes nejkritictejsi obdobi (predtim v nasme pripade zimu), muze se stat, ze uz nebude kde co farmit a toho se bojim.
    6) jsem pro cokoliv ;)
    7) Neobchazi nic.. jediny co, tak muze craftit jak kdyby stala vedle science machine. zlato porad potrebujes na vsechno (jediny co, tka nepotrebujes 2 zlata, aby parta mela batohy) + bez science machine stejne neudela material na crafteni alchemy lab, takze se tomu vyhne jen prvnich par dni.
    + ma nevyhodu, ze pokud maso neni uplne cerstvy, tak ji to vadi.
    8) na to je potreba se fakt nekde rozdelit poradne... myslim ze jsme uz vetsiny technologii dosahli.

    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS:
    Vousy - zvedaji izolaci na teplo + kdyz je oholis, mas pavuciny - pavuciny for free
    pavouci hnizdo - ochrani te pred cimkoliv kdyz ho vylepsis, a navic na tebe pavouci neutoci - LZE je chytat do pasti na kraliky!!! = Monster meat / Pavucina /Gland + kdyz nakrmis pavouka u hnizda, 20 minut pak chodi s tebou a brani te.

    me se pavouk libi, ale hrat ho samotnyho je nebezpecny
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    wolfgang zacina mit vazny problemy s jidlem.. day 4

    vysazeli nejaky twigs a stromky..
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    "you can get your hand in the anus and take the poop out, you are a robot, you can do that" :))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    zatim jsou v day 3, maji zalozenou zakladnu (na pomezi 3 bioms) - firepit a science machine

    dalsi zajimavy postrehy:

    rarity items from graves can be sold to pig king!
    prototyping an item will give you 20 sanity - joy of discovery!
    "if you kill a butterfly it will give you a lot of health back" nice!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    koukam ted na nejaky pitomy amiky a budu delat live coverage :)

    Don't Starve Together - Part 1: "Setting up Base!" (Beta Gameplay)
    https://www.youtube.com/watch?v=bXQQqXiZHqs
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    krasa! takhle sem si to presne pral to shrnuti :)

    ja klidne zacnu od jara, protoze zima me strasne sere a cim vic ji oddalime, tim vic se na ni pripravime
    dal bych druhou sanci Woodiemu a zkusim nejak vyresit sanity drain.. treba by me zajimalo jak moc efektivni je sazeni stromu
    wolfgang je cool, uz ho mam v ruce a vim jak na nej, takze to chce nejakou novou challenge
    technologie a magie... no mozna tak za rok :)
    babku bych uplne neodsuzoval, protoze tam vidim velky synergie pri budovani zakladny, hlavne to jak popozene rust stromu a rostlin
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    1) imo nejlepsi je Wilson pro zacatecnika, aby si osahal hru a jeji mechaniky. Jakmile trochu vi, ktera mlati, smele vyzkouset ostatni postavy.
    2) me je zatim sympaticka Wendy s duchem, ma dobre hlasky a duch je pomerne silnej pet, co vycisti pavouky apod. nejvetsi nevyhoda je, ze kdyz duch umre, tak trva nez ho muze znovu vyvolat.
    3) zkousel jsem meat a 3x twig a nebylo z toho nic jedleho.
    4) vcera jsem se stal obeti hanzova syndromu. tzn. hral jsem solo nez dosli ostatni a jak dosli, tak jsem zjistil, ze jsem vyhorel uz se mi nechtelo hrat. dam dneska ve 3.
    5) svet + jeskyne nejmensi co to je pri generovani sveta je podle me super. ta mapa je stejne obrovska. nevyhoda je, ze se to muze hodne spatne vygenerovat. (muj dojem) tzn. kravy tam jsou jen jednou a nevhodne oproti nejvetsimu, kde jsou (asi) vickrat.
    6) hrat od jara me bavi vic, protoze je ta hra zase jina s jinyma problemama. nebavi me 500x zacit podzimem. pro me zmena = zabava. chapu ale, ze me prehlasujete.
    7) libi se mi postavy, co neporusuji pravidla hry. napr babka co obejde hledani zlata je mi nesympaticka. me bavi, kdyz se hleda zlato a clovek ma radost, ze ho najde spousty.
    8) moc by me zajimala hra, kde by jsme zvladli nejen prezivat, ale dokazat ovladnout technologie a magii.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    pavouka je blby mit kdyz je v tymu wolfgang, padz ten se boji tmy a priser.. a je na neco dobrej?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak dneska v 7? :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no hrali jsme vicemene kazdej solo, borci pak hrali HOTS, tak jse si zkousel - Maxwella, Pavouka, Babicku a Woodieho. libi se mi vsechny postavicky az na robota

    Ja sam hral celou dobu od podzmu ale s zkusili jsme jednou od Jara a opravdu v te hre najednou resis uplne jine komplikace... myslim si zebychom meli stejne udelat vse pro to, abychom zimu prezili, pak se dostaneme do Jara a muzeme zkouset dal :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a jak vcera vam to slo, nejaky shrnuti pro manazery?
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS:
    1) Ano daji se tam cpat vetvicky, al enezkousel sme to s masem, s ostantima vecma (byt jedna vetvicka) udela nejaky zradlo co vypada jak parez.. myslim ze to nebude nic lakaveho :D
    5) kdyz chcije a jsi uz zmoklej vic, zacnou ti modrat veci v inventari (moknout) ale co se stane kdyz jsou mokry dlouho - to se mi nepodarilo zjistit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam